Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha még nem vagyok 18 éves...

Ha még nem vagyok 18 éves köthetek feltöltőkártyás szerződést a Vodafonnal?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elektronikus hírközlési előfizetői szerződések részletes szabályairól szóló 2/2015. (III. 30.) NMHH rendelet az előre fizetett („feltöltő kártyás”) szerződéssel kapcsolatban semmilyen életkori korlátozást sem ír elő.

Az utólag fizetett („havidíjas”) szerződéskötésnél várja el, hogy kiskorú (nem töltötte be a 18. életévét) szerződéskötéséhez kell a törvényes képviselő (szülő, gyám) is.


A Vodafone Általános Szerződési Feltételei közt nem találtam, erre vonatkozó részt. Üzleti megfontolásból, tapasztalatok alapján, írhatnak elő életkori korlátozást

Azt nem értem, hogy miért nem tőlük kérdezed meg?

2018. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én megkérdeztem őket már a kérdés kiírása előtt, de még ma sem válaszoltak. :(
2018. ápr. 16. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerződést csak személyesen köthetsz. Vélhetően van ügyfélszolgálati helyük a környékeden. Kénytelen leszel elmenni; és rögtön kiderül, hogy igen, vagy nem.
2018. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, van. Szülőt vigyek, vagy egyedül is mehetek?
2018. ápr. 16. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezni egyedül is tudod.
2018. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma válaszoltak miszerint: Online nem, csak személyesem az üzletben törvényes képviselő jelenlétében. Kérdés az, hogy ott is díjmentes-e a SIM.?
2018. ápr. 17. 15:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekel a SIM ára 500Ft, +ha feltöltöd 3000 tehát összesen 3.500Ft. Megéri a 3.000Ft-os feltöltés, mert ez már 365 napos rendelkezésre állást ad, 1-1999Ft.-os pedig csak 30 nap. :)
2018. ápr. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!