Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2022-ben milyen f1-es autókat...

Csonka vivien kérdése:

2022-ben milyen f1-es autókat tennétek bele(új f1-es autókat)?

Figyelt kérdés

én át szoktam gondolni,hogy vajon milyen új f1-es autókat tennék bele,

sokféle autó van a világon,és csak ugyan az-az f1-es autók.


2021. aug. 9. 11:55
 1/5 A kérdező kommentje:

segítek neketek:

bugatti

skoda

lamborghini

porcshe

jaguar

pagani

2021. aug. 9. 12:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Mibe kéne autókat tenni? Bablevesbe?

Vivike, drága kis szívem, ha már kérdezel valamit, miért nem veszed a fáradságot, hogy szépen, mások számára is érthetően fogalmazd meg a kérdésedet?

Most itt bámul pár tucat ember erre a karakterhalmazra amit ideokádtál, és nem értik, nem értjük.

2021. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudod,elmondani nehéz és le írni is,de én azt akarom a kérdéssel mondnai,hogy ugye van néány f1-es autó a forma 1-ben,és majdnem ugyan az autók mennek egészen nem tudom hány évtől,és estleg amik vannak gyenge autók,azokat lecserélni pl.haas-ról új f1-es autóra,ami erősebb és gyorsabb,nem tudom hogyan mondjam el.
2021. aug. 9. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik...

Az általad felsorolt autógyártóknak jelenleg nincs F1-es autójuk, motorjuk.

Azt meg kell tervezni, ami rengeteg idő és pénz.

Mit gondolsz, a Haas miért olyan gyenge? Mert nem akarnak gyorsabb autót, erősebb motort? Dehogynem akarnak! Csak épp nem olyan egyszerű egy gyors F1 autót és motort megtervezni...

Az, hogy a Lamborghini gyors utcai autókat gyárt, semmit nem jelent. Azok nem felelnek meg az F1 előírásainak. Ha nulláról elkezdenének megépíteni egy F1 autót, még az is évekbe telne, hogy a Haas közelébe kerüljenek. Már ha lenne, aki fizeti az erőfeszítéseiket, mert sem a mérnökök, sem az utolsó takarítónő nem fognak ingyen dolgozni...

2021. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nos,én bevallom,ez elég idióta kérdés,amit én tedtem fel.bocs,hogy liyen kérdést tettem,fel.anonm igazad van.sajnálom.barik?
2021. aug. 9. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!