Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből készül a herbál?

Miből készül a herbál?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Gyógynövényből.
2021. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Enyhen mergezo novenyek kevereke.
2021. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
bátmilyen tetszőleges zöld növény átitatva valamilyen szintetikus cuccal.
2021. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
1 vagyok. Akkor valamiről lemaradtam?! A herba az gyógynövény az én ismereteim szerint.
2021. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Vesznek egy fehér port amit elég nehéz megszerezni de általában romák árulják. Ha megvették vesznek dohányt és be áztatják vele acetonnal. Ez már a saját magunk döntése milyen aránnyal keverjük de általában 1:80 az pont jó. De amiket most árulnak azok ilyen 50-60. Én eddig sosem láttam magyar bios gyereket :D Szinte minden ötödik roma csinálja. Igazából szerintem annyira nem káros amilyennek mondják én 3 hónapig csináltam annyit tapasztaltam hogy sokkal lustább voltam az elején kb 1 hétig éreztem a hatását. Nagyon rá lehet állni én fél éve nem csináltam de ha most a kezembe adnának egy szálat simán elszívnám. :D
2021. aug. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szunyi2 válasza:
86%

szintetikus cannabinoid por, feloldva acetonban vagy alkoholban, ezt rápermetezik vagy csak simán rálocsolják és öszzekeverik- ha dohányra akkor "varázsdohány" -ha fehérmályvára vagy ziliz levélre akkor herbál.....

("romáktól lehet hozzájutni")??? vicces

2021. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!