Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Uni hotel? Megéri? Lenne pár...

Uni hotel? Megéri? Lenne pár kérdésem!

Figyelt kérdés

Sajnos lemaradtam a kollégiumi jelentkezésről (eddig úgy volt hogy itthon lakhatok, de egy családi konfliktus miatt végül sürgősen el kellene itthonról költöznöm). Nincs szeptembertől hova mennem, viszont diakmunkat vállalok pár hónapja és van jelenleg annyi megtakarított pénzem hogy ki tudjam fizetni akar az első három hónapot is.

Tudok úgy jelentkezni az Uni hotelbe hogy előre kifizetek pl. 3 hónapot? Úgy láttam hogy aki egyetemi hallgató annak kedvezmény is van (havi). És ha van barátom aki szinten velem akarna jönni akkor van olyan lehetőség hogy kérem hogy velem legyen egy szobában? Valaki tud ebben segíteni?

Kérlek segítsetek mert nem tudom mit csináljak. Előre is köszönöm annak aki segít. Albérletbe nem tudok menni mert nem találtam olyat ami árban jó lenne.



2021. aug. 13. 13:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!