Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan lehetőség a postánál...

Van olyan lehetőség a postánál, hogy ne vigyék ki az érkező leveleimet a címre ahova szól (értesítést sem) , hanem a postán vegyem át mindig?

Figyelt kérdés
A régi címre már nem akarom, hogy bármi is érkezzen, mert biztos nem szólnak, hogy érkezett bármi, az új cím meg még nem biztos, hogy sokáig az lesz..
2021. aug. 15. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen lehetőség. Postfiókot kell bérelni, és oda küldetni minden levelet.
2021. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Postafiók, vagy utánküldés. Ezt kérheted egy harmadik címre is.
2021. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A postafiókot megnéztem most... hát az jó drága nekem :)
2021. aug. 15. 16:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet postán maradóra is kérni azt hiszem.
2021. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Címeztesd postán maradóra: POSTE RESTANTE. Beszéld meg valamelyik postán.
2021. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom postán maradóra címeztetni, mivel nem tudom milyen leveleim érkezhetnek majd a jövőben, kitől, honnan:)


Ha egy konkrét levélről lenne szó, akkor igen ez lehet opció, de itt nem ez a helyzet.


Én olyan lehetőségre gondoltam, hogy minden érkezett levelem a postán marad és pl. ha TIV es akkor értesítést küldenek emailben (az mindenkinek ingyen van, mint az aliexpress értesítéseknél is így működik) ha meg csak sima levél, akkor időnként bemegyek megkérdezni nincs e valami levelem.

2021. aug. 16. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így megy. Mivel minden levelet, csomagot meg kell címezni, így ha beérkezik a postára, aautomatikusan viszik ki a megadott címre. Ha postán akarod átvenni, akkor egy postafiókot kell nyitnod. Ha az a terved, hogy nem veszed át a leveleket, amit ilyen esetben a postás visszaviszi a postára, akkor a posta visszaküldi a feladónak.
2021. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elköltöztem nemrég és nem akarom, hogy bármilyen levelem is még arra a címre érkezzen, az új címem meg még nincs ahova irányíthatnám a leveleimet.

Szó nincs arról, hogy nem akarok átvenni bármit is.

Pont, hogy szeretném, ha biztosan minden hozzám kerülne.

2021. aug. 16. 18:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Akitől vársz levelet, azt értesítsd. A többire fütyülj rá.
2021. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!