Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira boldogtalan vagyok....

Annyira boldogtalan vagyok. Semmi értelmét nem látom már az életemnek. Véget akarok ennek vetni. Mindenkinek jobb lenne, ha én nem lennék. Vagy hülyeség az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 23:19
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Mennyinek tippelsz?
2010. aug. 30. 00:21
 22/37 anonim ***** válasza:

Ennyiből tippeljelek meg?

Akármilyen életkorban érezheti magát szarul és kilátástalanul az ember. Csak egy megérzés: 3X-4X.

2010. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

30, 40 valamennyi?

Sokkal fiatalabb vagyok.

2010. aug. 30. 00:27
 24/37 anonim ***** válasza:

Hát akkor elég sűrűn kaphattál, hogy máris ilyen kiábrándult vagy!

Tényleg szedd össze magad, előtted az élet. Nem tudom, mi a baj. A korodnál fogva sem lehet évtizedes életfájdalmad.

Értelmesen, helyesen írsz, tehát valószínű, hogy van jó munkád, de ha nem jó, akkor találhatsz helyette mást.

Fiatal vagy, ha valaki elhagyott, akkor találsz mást. Fájni fog, sosem felejted el, de könnyebb, ha van melletted egy társ, aki támaszkodik rád, akire te is tudsz támaszkodni. Lehetnek gyerekeid, ha meg már vannak, akkor még teljesen időben vagy, hogy figyelj rájuk, szeresd őket, függetlenül attól, hogy veled élnek vagy sem.

Ha viszont egy szemét, erőszakoskodó stb. alak vagy, akit utálnak, akkor kezeltesd magad, ha látják a szándékot vagy a változást, talán vissza tudod még a családod szerezni, lesznek barátaid.

2010. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Nem a második féle vagyok, nem ezzel van a probléma.

Egyébként nem tudok már másokban megbízni, lehetetlen már számomra.És félek is. Nem merek.Bizalom nélkül meg...nem tudom, hogyan lehetne élni.És szeretni akarok.Azt akarom, hogy szeressen olyan, akit én is szeretek.Ne olyan, akit én nem szeretek.(szerelmileg).Ezt pedig nem tudom, mikor érezhetem újra.De nagyon szeretné már.

2010. aug. 30. 00:39
 26/37 A kérdező kommentje:
*szeretném
2010. aug. 30. 00:40
 27/37 anonim ***** válasza:

Írj már egy kort lszi.

Az sem mindegy, hogy hol élsz. Ha egy nagyobb városban, akkor több lehetőséged van, hogy eltereld a gondolataidat a hülyeségekről és a vélt vagy valós szerencsétlenségedről. Most így elsőre az jutott eszembe, hogy sportolj valamit, de vágj bele komolyan! Kimerít annyira, hogy ne agyalj, endorfint szabadít fel, amitől utána viszont jól érzed magad. Találj hobbit! Jön az ősz, ami kicsit depis lesz, de ha lenne időm, biztos fotóznám az őszi tájat. Vannak meghírdetett túrák, lehet csatlakozni, most ezek jutottak eszembe. Ne mondj mindenre nemet, csak azért mert az kényelmes.

Ja, a tőr az nekem kicsit beteges.

Meg az is, hogy még nem alszom, szóval lesz ez jobb is, vagy még így se, de azt is túl kell élni.

2010. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Van 1-2 hobbim, rajzolok, és gitározok.Ezekkel elvagyok én.

Egyébként a korom 14. Tudom, meglepő.

De ha már így elmondtam, és nem kapnék semmiféle lehordásokat, azt megköszönném.

2010. aug. 30. 00:58
 29/37 A kérdező kommentje:
Elég gyorsan kell felnőnöm, ezért van ennyi problémám...
2010. aug. 30. 00:59
 30/37 A kérdező kommentje:
És tudom, nagyon fiatal vagyok, rengeteg minden áll még előttem, stb stb, de akkor se könnyű ... és eddig optimista voltam, most meg annyira pesszimista lettem, hogy még én is meglepődök magamon.
2010. aug. 30. 01:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!