Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen NAGYON furcsa vagy...

Milyen NAGYON furcsa vagy félelmetes elképzeléseitek voltak a világról gyerekkorotokban? Nekem volt jópár.

Figyelt kérdés
A krapuszt nagyon kicsiként úgy képzeltem el, hogy egy levágott lófej, ami lebeg, és egy fa seprűnyél a teste. Volt egy nagyon élethű alvásparalízisem is kb 6 évesen, ahol ezt szépen be is hallucináltam. 11-12 éves koromban azt hittem, úgy kell szexelni, hogy a fiú széthúzza a húgycsövét, és rácsípteti a lány csíklójára. Ne kérdezzétek, nem tudom honnan vettem... Minden este attól féltem, hogy elrabolnak az űrlények(sok X-Aktákat néztem a szüleimmel). Nagyon féltem minden keresztény jelképtől valamiért(pedig keresztény óvodába és iskolába jártam és nagyon szerettem).
2021. aug. 22. 11:04
 1/3 anonim válasza:
Én azt hittem, hogy a nők az ánuszukon keresztül szülnek.
2021. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmi nem jut eszembe. Nekem a szüleimtől kellettt félnem, nem.jutott eszembe a világon gondolkodni.
2021. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt jónéhány (pl. attól féltem, hogy éjjel valaki bemászik az erkélyünkön), de a legröhejesebb a következő volt: anyukám bement egy áruházba valamit elintézni, mi pedig addig a bátyámmal kinn ettünk egy fagyit (ő vigyázott rám). Mivel sokáig nem jött vissza, attól féltem, hogy elrabolták. Majd egy házaspár jött ki az áruházból, akik épp egy mosógépet vásároltak. Biztos voltam benne, hogy ez csak álca és a dobozban anyukámat csempészik ki az áruházból... :DDD
2021. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!