Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Elkoltoztem egy nagyobb varosba. Mindenaron szerettem volna, de ugy erzem 1 het utan, hogy nem tetszik, hianyzik a regi kisebb varos ahol eltem. Dolgozok is mar egy hete. De az sem tetszik igazan. Csak szukseg volt valamit dolgozni, mert itt akartam elni. De mar nem.. az elozo lakasomat mar felmondtam. Visszamennek mindenki kinevetve.. persze ha visszatudok, nem allok ugy sehogy hogy ugralni tudjak. De rosszul erzem magam itt es igy.

Igen, hirtelen dontes volt es hulye vagyok.. Ha visszamennek lakas sem lenne ahol lehetnek


2021. aug. 23. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ezt választottad próbáld meg megszeretni illetve elfogadni
2021. aug. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem honvágyad van. Hiányzik a régi, megszokott város, az utcák, az emberek, a barátok...

Le lehet küzdeni, nem vagy egyedül. Én is voltam így, amikor 14 évesen elkerültem otthonról, mert tanultam tovább. Nem kell szégyellni.

Légy erős akaratú, itt is lesznek társaid, megszokhatsz itt is. Ezek miatt nem tetszik a munkaköröd sem. Vedd azt, hogy amit csinálsz, arra valakiknek (a társadalomnak) szüksége van, tehát másokat is segítesz vele (te pedig fizetést kapsz ezért).

Én azt tanácsolom, hogy légy kitartó.

Ffi.

2021. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!