Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor érdemes elkezdeni a...

Mikor érdemes elkezdeni a keresést szakmai gyakorlatra?

Figyelt kérdés
Pénzügy-számvitel szakon vagyok hallgató, februárban kellene elkezdenem a szakmai gyakorlatot. Túl korai már most keresni? Esetleg tudtok olyan céget vagy (diák?)szövetkezetet ahol jó gyakornoki helyet lehet találni ilyen területen?

2021. aug. 25. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1 évvel járok feletted, ugyanaz a gazdasági szak.

Szintén februárban kezdtem a szakmai gyakorlatot.

Tavaly augusztus elején kezdtem el keresni, nagyon sokat vártam (2 hónapot) 1 cégre, amiből végül nem lett semmi, de utólag nem is baj.

A válság megnehezíti a helyzetet, nekem is csak azért lett helyem, mivel már volt pár hónap szakmai tapasztalatom könyvelésen.

A sors furcsa fintora, hogy decemberben 3 helyre is felvettek volna könyvelő gyakornoknak, előtte meg szinte semmi.

Szóval hála az égnek januártól, pont a határidő végére lett munkahelyem, ami azóta is megvan.

Nem fogok ajánlani céget, mert szerintem most örülni kell, ha találsz egy céget, ami felvesz.

Szerintem már most keresd a helyet, add be sok helyre, ne várj egyre, az első ajánlatot fogadd el, a biztosra menj.

Profession, carrerjet, cégek karrieroldalai.

Sok sikert!

2021. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!