Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire rizikós...

Szerintetek mennyire rizikós a Mall.hu-ról rendelni? Sanszos, hogy lehúzzák a pénzem, vagy ez nem valószínű?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék egy Versace bögrét, de Magyarországon sehol nem lehet kapni. A Mall.hu-n láttam, hogy lehet rendelni, viszont csak utalással lehet fizetni, után átvétel nincs. Szerintetek megmerjem kockáztatni, hogy megrendelem, vagy sanszos, hogy lehúzzák a pénzem?


A válaszokat előre is köszönöm!



#Nettes rendelés
2021. aug. 26. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Közel 114 ezer értékelés alapján 90% feletti az értékelés, és 98% feletti a gyors kiszállítási visszajelzés. Nem kicsi és nem is régi cégről van szó.

[link]

2021. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megbízható cégként ismerem, de vannak ennél olcsóbb és ugyancsak megbízható, ugyanilyen profilban nyomuló cégek is. Nem beszéllek le arról, hogy itt vásárolj, ám javaslom, hogy nézzél még körül máshol is! Én úgy találtam meg ezeket a webshopokat annak idején, hogy sátrat akartam venni és arra kerestem rá. Akkor volt vagy 8-10 ilyen jellegű cég, de nagyból is volt vagy 3-4! Veszíteni nem veszíthetsz azzal, hogy körbe járod alaposabban a kérdést! Az emag is így került nálam látókörben egy időben, ők azonban átvertek egyszer, - azóta nem állok szóba velük és akit csak lehet, lebeszélek arról, hogy szóba álljon velük. Az ő esetükben nem az összeg volt jelentős, amellyel megkárosítottak, hanem az etikátlan üzleti magatartás, - hirdettek valamit, megrendelte a feleségem, kifizettük és nem kaptuk meg! Nálam ettől a pillanattól kezdve az sem érdekel, hogy 20 forintról van-e szó vagy 20 millióról, - mert többé nem játszik az értékrendemben egy ilyen cég.
2021. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
"A kapcsolat biztonságos" (ott van felül egy zárt lakat) - ez azt jelenti, hogy nyugodtan rendelhetsz onnan.
2021. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!