Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire érdemes figyelni, miben...

Mire érdemes figyelni, miben lehet lopott árut csempészni?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányul, hogy kiderítsük, a tolvajok milyen technikákat alkalmazhatnak.


Gondolunk itt az alábbi példákra:

- egy 30 literes kanna alját kivágták, alulról lopott tárgyakat helyeztek bele, majd az alját visszacsavarozták és az anyagot úgy lopták el

- dupla falú hordókat alkalmaztak, ahol kívülről folyadék volt a hordóban, belülről lopott áru


Ti milyen trükkökkel találkoztatok?



2021. aug. 27. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy régi kalemdáriumban olvastam, hogy Amerikában egy férfinek üvegszeme volt, amibe gyémántot helyzetek el, de az országhatáron lefülelték.
2021. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtipikusabb az üzemanyagtartály.
2021. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már a valamikor nagyon gyakori (ezért már nem aktuális) esetről, amikor az autó ajtaja közé volt elhelyezve a csempészáru. Arról is hallottam, hogy a belső nélküli autógumi falába ragasztották be jó erősen, nehogy elszabaduljon menet közben.

Hallottam kifúrt sétapálcába rejtett dolgokról is. És még mennyi van, amiről nem is hallottam!

2021. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ügyes próbálkozás, főhadnagy elvtárs!
2021. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ruházati cikket úgy, hogy rajta van az utasokon. Fogj gyanút, ha július végén sífelszerelésben száll ki valaki egy mikrobuszból és az egész család síelésből érkezett!

Gumiabroncs.

Pótkerék.

Ütköző.

(Üzemanyag) tank.

Minden, ami nem tömör.

2021. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azonos tárgyaknak nem ugyanakkora a súlya...
2021. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak arcátlan emberek is, akik kézenfekvő módozatokban, - egyszerű kézi poggyászban - próbálkoznak - olyan viselkedéssel manipulálva az ellenőrzést végzőket, hogy amit lezserül odébb pakol, annak a csomagnak nincs jelentősége, elképzelhetetlen, hogy ott olyan dolog legyen palástolva, amely nem "fehér".
2021. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy gépjármű tankjába hogy lehet belepakolni? Ilyet nem nagyon láttam még, pedig többen is írtátok.
2021. aug. 27. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:

- Az üzemanyagtartályt kétfelé osztják (aki csinálja, tudja hogyan kell ezt csinálni).

- A beöntőcsövön át bejuttatják a tartályba olyan csomagolásban, amiben nem tesz kárt az üzemanyag, vagy egyszerűen a csempészett áruban sem tesz kárt. Kivenni egyszerű, mert szétvágják a tartályt (ha kell) és újjal pótolják.

2021. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!