Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha konkrétan félek...

Mit tegyek ha konkrétan félek állásokra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Eljött az idő hogy munkát keressek, csak egy baj van, hogy félek. Félek hogy valamit rosszul csinálok, vagy beégek mások előtt. Soha nem voltam egy nagy társasági ember, mindig meghúzódtam a sarokban, de ennek véget akarok vetni. Azt gondoltam hogy mikor elkezdek dolgozni, akkor majd eloszlik a félelmem, de már jelentkezni sem merek sehova.

Nem vagyok hülye, csak félek a kudarctól.

Aki hasonló cipőben jár/járt, az esetleg tudna mesélni, tanácsot adni, hogy mit csináljak?

20/L



2021. aug. 28. 09:20
 1/5 anonim válasza:
87%
Menj biztosra, és olyan helyre jelentkezz, ami szinte 100%, hogy felvesz! sereg, rendőrség, posta,...
2021. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na és ha beégsz mások előtt, na aztán akkor mi van? Semmi. Elfelejted. Ha nem megy natívan az élet, akkor gyakorolni kell, és ehhez hozzátartozik a kudarc is, hiszen abból tanulsz. Vágd bele a fejszét, max kicsorbul, de meg lehet köszörülni.

20 évesen én is ilyen voltam, majd elmúlik, hidd el.

2021. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha saját magamat olvasnám, én most végeztem az egyetemen, úgy érzem, semmihez nem értek, semmivel nem vagyok tisztában, néha már kész megkönnyebbülés, ha nem írnak vissza.
2021. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek...most szeretnek állasra jelentkezni de félek.
2021. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a helyzet megköveteli hogy lépjek ezügyben. Egyre nagyobb szükségünk van a pénzre :/ úgyhogy megpróbálkozom a dologgal. Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 2. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!