Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak érettségi követelményes...

Csak érettségi követelményes állásokra mennyien jelentkeznek? Mekkora a konkurencia? Konkrétan POSTAI ÜGYINTÉZŐ állásra gondolok.

Figyelt kérdés

A postának, mint munkáltatónak nagyon rossz híre van az interneten. Így aki utána néz, valószínűleg elmegy a kedve itt dolgozni.

De én mindenképp szeretnék ott dolgozni. Egy megyeszékhelyen két ügyintézői állást hirdettek meg a hónapban (konkrétan Debrecenben), mennyien jelentkezhettek ezekre az állásokra? Már egyszer jelentkeztem februárban, akkor be sem hívtak, csak értesítettek, hogy mást választottak.



2019. ápr. 23. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Sokan. Nagyon sokan. Fizikai munkàt senki nem szeret végezni.
2019. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nézd meg a Posta karrier oldalát.ott biztos lesz több álláshirdetés is.Meg vannak toborzónapok helyszinnel,időpontal.
2019. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pesten elek, itt minden postára ki van írva hónapok óta, hogy embert keresnek, em is postán dolgozom, nálunk is kint van. Jonnek- mennek az emberek.

A postáról még annyit, hogy valóban rossz híre van, de attól függ milyen postát fogsz ki, én imádok ott dolgozni, a kollégákat, főnököt mindenkit nagyon szeretek. Folyamatosan képzésre vagyok küldve, emelik a fizetésem, motiválnak, teljesen emberiek. Szóval tényleg csak a helytől függ.

2019. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kár volt eljönnöm Budapestről, ott tényleg van mindig 10-20 ügyintézői álláshirdetés is, folyamatosan és állandóan. Itt Debrecenben a halál f**zán meg kb semmi nincs, idén 3x volt 1-2 ügyintéző állás meghirdetve, be sem hívtak egyszer sem. :(
2019. jún. 17. 02:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Én augusztusban fogok kezdeni. Ahogy mondták nagyon sokan voltak jelentkezők. Én időpontilag interjún az utolsó voltam. Lehet az önéletrajzod vagy a korábbi tapasztalatok miatt nem hívtak be. Nekem korábbról van 2 MNB vizsgám is, ami kedvező volt nekik, illetve dolgoztam pénzzel eladóként és bankban is. Szerintem ez nagy mértékben növelte az esélyeimet.

Az interjún kérdeztek, hogy a konfliktust hogy kezelem, volt e már ilyenre példa, pénzzel dolgoztam-e, mekkora felelősség volt rajtam előző munkák során.

Illetve a megjelenés és határozott felépés is szerintem további plusz pont volt. Aki előttem jött ki, sport cipő, farmer, mint aki hétvégi bevásárlásra ment. No offense. De interjúra azért illik nem farmer sportcipőbe menni. ( legalábbis szerintem olyanba nem, amiben ő volt)

2019. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi szépen a részletes választ, hasznos volt! :))
2019. nov. 23. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Logisztikai központban dolgozott valaki ( Orczy) vélemény?
2021. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!