Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bitcoint vesz valaki,az...

Ha bitcoint vesz valaki,az elején meg kell határozni,hogy mennyit akar venni és ahoz tartania kell magát?

Figyelt kérdés
Ha pl egy nagyobb összeget gondol költeni de meggondolja magát lehet,hogy kevesebbet költ ilyesmire?
2021. aug. 30. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mielőtt megveszed, kitalálod hogy mennyit akarsz venni.
2021. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SIDLER22 ***** válasza:

Én sem nagyon értem mire gondolsz.

Nyilván ha megveszed, annyiért veszed meg amennyiért akarod.

2021. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem egyedül vágtam bele!Egy illető ajánlotta a bitcoin vásárlást....mondott egy összeget...belementem h legyen annyi....de amikor a waletaddress-t meg adta es elküldtem a pénzt,rögtön belém mart az érzés,hogy neki küldtem a pénzt!

....azt mondta h a megbeszélt összegre egészítsem ki,vis küldjek még pénzt....azután "compelete it" és látni fogom a pénzem még vissza is lehet küldeni a bankkártyámra!

Az a kérdésem,hogy a legelején pl azt mondom h X Eurót költök,de másnap meggondolom és csak Y összeget költök,akkor a pénz addig nem történik semmi,amíg nem küldök még pénzt,hogy kiegészítsem az első elgondolt összegre,vagyis az X-re?És a már beküldött összeg,a már megvett bitcoin az elveszhet,ha nem küldök,pl egy hónap eltelte után?

2021. szept. 4. 22:45
 4/8 SIDLER22 ***** válasza:

Egyrészt miért kezdesz te bele bárki mással is befektetésekbe? Mi befektettünk kriptóba haverommal, de nem EGY TÁRCÁRA.

Illene kicsit utánanézni a dolgoknak. Nem tudom. Nekem ez a "ha már te ajánlottad akkor csinálj is mindent helyettem mert én nem értek hozzá..." hozzáállás szerintem nem vezet túl sok jóra.


Visszatérve a kérdésre: Azt, hogy az az ember vagy cég (vagy tudom is én mi) mit talált ki magának vagy hogy hogyan működik a platformjuk, azt így mi névtelenbe nem tudhatjuk. Szóval erre neked nem tudunk választ adni. Ha van rá lehetőséged vondd vissza az egészet és a leírtjaid alapján még jó arcok lesznek ha a pénzed felét viszont látod és kezdj bele saját magad egy kis kutatásba, tanulásba és ne másoktól függj.

2021. szept. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez már eleve nagyon zavaros így, szerintem téged átvertek.
2021. szept. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is azthiszem;átvertek!

A rendőrségre is elmentem.....

2021. szept. 5. 19:12
 7/8 anonim válasza:
Majd pont a rendőr fogja megérteni ezt a zagyvaságot...
2021. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

XD

Hat az biztos h teged atvertek :)) 2 nomalis mondatot nem tudsz leirni es kriptozni akarsz :)))

2021. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!