Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobb legyen a...

Mit tegyek hogy jobb legyen a kapcsolatom a barátom(nem szerelmileg) anyukájával?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem bír engem. Igazából lehet hogy csak én gondolom azt hogy nem bír de szeretnék megnyugodni. Először is a barátom anyukája egy eléggé makacs de egyben kedves ember. Egyszer a barátom adni akart egy barátság karkötőt. Na ezzel nem lenne baj ha éppen nem mentünk volna el nyaralni én meg fáradt voltam és nem akartam elmenni. Ezt a barátom úgy értelmezte hogy nem engednek elmenni. Az ő anyukája az enyémnek folyamatosan írogatott hogy találkozhassak már vele(2 jó okom is volt hogy miért nem tudok elmenni) + ez ma történt. Szerettem volna gyorsan beszélni de a barátom csak húzta az időt. Az anyukája meg benyitott és konkrétán rákiabált hogy menjen aludni és úgy érzem most haragszik rám... Mit tegyek?

2021. aug. 30. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Szerintem 16+ évesen ezt meg lehetne beszélni kettőtök között, vagy neadjisten az anyjával leülni beszélgetni.

2021. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké azt tervezem ma de nem tudom nem akarok ügyet felhajtást stb.-it csinálni. Talán a barátommal lefogok de nem tudom.
2021. aug. 31. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!