Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van Paranormalis storytok?

Van Paranormalis storytok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát, hogy para-e nem, tudom, de a történetet ilyen otrombán leírni, elég abnormális. Egyébként több is, és én írom őket.
2021. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
1# ilyen összefüggéstelen választ se láttam még
2021. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.

Két dolgot írtam: elborzadok az ilyen kevert írástól.

Rendszeresen írok paranormális történeteket.


Így érthetőbb?

2021. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzunk pár dolgot. Honvédségnél vagyok 1-szer voltak afganisztánba misszión 4 éve (es valszeg nem is leszek tekintve hogy az összes NATO erő kivonult) na de annyi a lényeg hogy este volt egy teljesen ismeretlen falun haladtunk át durván élhettek ott 50-en lehetett vagy este 10 az elől menő hmmw vezetője hátrarádiózott hogy az út közepén áll egy 60-as nő és furcsa mód nem arabnak néz ki megáltunk 5-en kiszáltunk és oda mentünk hozzá egy tolmáccsal először arabaul kérdeztük hogy segíthetünk e aztán angolul végül magyarul de semmire nem reagált csak nézett előre aztán kb 6 percig ott kérdezgettük mind a 3 nyelven mikor is kezdtük a fegyvert kissé magunkhoz ekkora rámnézzett és vissza 2 embert elküldtünk hogy kérdezzenek körbe a faluba hogy ki az isten ez de senki nem tudta egyszer csak sarkon fordult és angolul mondta hogy thank you és elment itt egymásra néztünk hogy oké kezd az ittlét az agyunkra menni (viszont utólag kiderült hogy egy "enyhén" fogyatékos volt a nő mivel valami érthetetlen oknál fogva képes volt elsétálni egy útzárhoz ahol "elfogdták" az amcsik)

Mondanom se kell hogy azért a sivatag közepén éjszaka az úton áll mozdulatlanul egy 60-as nő aztán 10 perc mulva megfordul megköszön valamit és elsétál nem kellemes

2021. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Leíram másnak is de megosztom


Szia


Volt bizony.


A házat el is adtuk, amiben laktunk.


Hoztak hozzánk egy régi asztalt de amint be került a udvarra jöttek a kopogó ritmikus hangok.


Elöször csak poénkodtunk, hogy kopogó szellem.


Majd mikor a férjem is hallotta, meg otthon voltam egyedül a Kicsi babámmal, akkor jöttünk, rá hogy nem okés valami.


Ritmikus kopogás volt. Majd kiraktuk az asztalt megszünt.


Megszenteltettük, a házat is, de nehezen tudtam ott lenni többé.


A kisbabánk folyton mosolygott valamire de nem jöttünk rá mi az. Nagyon ijjesztõ volt a hideg is kiráz.



De van sok,



Apám mikor meghalt anyámnak megjelent, de a fiatal kori énje.


Ott állt és nézte anyut nem szólalt meg. Én 3 éves voltam.



Mikor a Mama halt meg a Papát gyötörte. 1 éves lehettem, mikor ott aludtunk, felsírtam, mert tányér csörgés volt. De senki más nem kelt fel csak én megy anyám pedig vagy 4-en aludtak a szobában. A mama dobálta a papához a tányérokat a konyhában és hívta, hogy menjen át a hídon.


Egy évre rá a papa is meghalt.



Fú sok van....sajnos


De Keresztapám mikor kicsi volt Máriapócson mentek lovasszekérrel 4 águ keresztezödés közepén megàlltak a lovak. Este volt , kialudt petreum lámpa, keresztapu leszállt hogy meggyújtsa, majd visszaült, majd elmondása szerint fekete ruhás nõk kezdtek énekelni, meg furán lebegõen menni. Õk hirtelen elaludtak. Majd otthon ébredtek fel a szüleivel. A lovak hazataláltak.


Nekem sokat meséltek az ismerõsök, fura ez.

2022. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja meg többször is hallottam hogy szólitanak de senki nem volt ott.
2022. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!