Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tegnap este...

Lehetséges hogy tegnap este kétszer valami szellem vagy valami ilyesmi felkeltett?

Figyelt kérdés

Tegnap este kétszer is felkeltem / felriadtam.. 16 F


Nem hiszek az ilyen szellem dolgokban de azért tegnap kicsit beszartam..


Este 10 fele elaludtam és kb egy 20 percet aludhatam mikor arra keltem hogy az egyik lábam vissza felemelődik és vissza leesik az ágyra. Ekkor elkezdtem gondolkozni hogy ez mi volt mert ilyen még nem volt velem. Nem is álmodtam semmit.


Telefonoztam utána egy fél órát és megint megpróbáltam aludni.


Akkor a jobb oldalon aludtam és valami olyasmire keltem h a bal lábam a levegőben van és valami húzza az egyik irányba ( ezt éreztem ) meg sipolt a fülem ilyen hülye hangot hallottam a szememet nem bírtam kinyitni meg kiabálni akartam de nem bírtam ez ilyen 3 másodpercig tartott kb. Utána kitudtam nyitni a szemem azt már sehol semmi.


Ekkor szartam be igazánxd.


Egy órát fent voltam mert fostam elaludni utána megint elaludtam és már utána nem volt semmit.


Ez mi lehetett? Valaki élt már át ilyet?



2020. nov. 4. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmi. Aludtál, felébredtél. Ennyi.

Teljesen felesleges szellemekkel, vámpírokkal, mumussal, Micimackóval, netán Jézus Krisztussal, démonokkal vagy hasonló kitalált dolgokkal magyarázni.

2020. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
'Cacicandriera' lehetett, o szokott ilyeneket csinalni :))) … ne felj tole, jo vele szexelni :D
2020. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%
"a szememet nem bírtam kinyitni meg kiabálni akartam de nem bírtam" Alvásparalízis is lehetett akár. Nem vagy stresszes mostanában?
2020. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Én is alvás paralízisre tippelnék csak annak egy enyhébb verziója.

Nem szellem volt, inkább egy parazita. Általában álmokon keresztül szoktak érintkezni velünk.

2020. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Olvas sutána az alvási paralízisnek. Néha ilyesztő, de ártalmatlan dolog.
2020. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Alvásparalízis. Mikor először történt velem,én is valami természetfelettinek gondoltam aztán egyre sűrűbb lett,mikor utánajártam és megtudtam mi ez. Azóta is van, de már tudom kezelni. A lényege ,hogy az agyad előbb ébred fel,mint a tested
2020. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó vagyok..hülyén fogalmaztam meg. Szóval az agyad még nem irányítja a tested mikor felébred. Vagy nagyon fáradt voltál,vagy sokat stresszelsz
2020. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 Azért az nem normális ha folyton alvásparalízised van (mármint rendszeresen). Azzal valamit csinálni kéne.


Na... de, hogy rátérjek a kérdésre válaszolásra, nekem is az alvásparalízis ugrott be, de aztán rájöttem, hogy az nem lehet, mert alvásparalízis egy északányi alvás után reggel ébredéskor szokott lenni, illetve elalváskor és nem 20 perc alvás után, mert 20perc alatt nem is alszol el olyan méllyen, hogy akár a tested, akár az agyad annyira kikapcsoljon. Most írhatná bárki, hogy akkor elalváskori alvásparalízis lehet, de nem, mert a te leírásod az ébredéskori alvásparalízisre illik rá. Az elalváskor az teljesenmás.

2020. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

6#

Tévedsz. Az nem reggel szokott lenne egy átaludt éjszaka után hanem elalvás után kicsivel amikor fáradt az ember. Tudom. Velem is sokszor előfordult és voltam vele szakembernél is.

2020. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké, #9, de akkor sem 20 perc alvás után, mert mint mondtam annyi idő alatt, hiába fáradt, nem tud annyira mélyen elaludni, hogy teljesen éjszakai (alvó) módba kapcsoljon a teste, meg főleg az agya is, hogy ha aztán 20 perc után fölébred, alvásparalízise legyen.
2020. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!