Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressen véletlenül...

Aliexpressen véletlenül megnyomtam a "confirm order" gombot, megkapom a csomagot így is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Épp amikor jött az értesítés, hogy feladták a csomagomat, véletlenül rányomtam a confirm order-re, amit értelemszerűen nem kaptam még meg. Írtam az eladónak is. Azok tapasztalatai érdekelnének, akik jártak már így korábban. Megkaptátok így is a terméket? Gondolom a rendelésem további nyomonkövethetősége már esélytelen? Megköszönöm a válaszokat.

#rendelés #Aliexpress #Confirm order
2021. szept. 3. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így és megkaptam
2021. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hatással nincs a kézbesítésre, a visszajelzésedről az eladó értesül. Ő pedig semmit nem tud már kezdeni a csomaggal, miután postára adta. Azt vagy te fogod átvenni, mikor megérkezik, vagy visszaküldik neki ha nem vetted át. Sem a posta, sem más kézbesítési állomás nem értesül arról, hogy te a rendelési oldalon milyen jelzést küldtél vissza.
2021. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de utána még rákérdez még egyszer. Másodjára is véletlenül nyomtad, hogy igen-igen megkaptaaaaaammmm???
2021. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer kérdezett rá,miután jött az értesítés, hogy a csomag feladva. Akkor jelent meg a Confirm order felirat, amire rányomtam, mivel hirtelen azt gondoltam, a rendelés megerősítését kéri (nem gyakran rendelek innen). Tehát nem tudom másoknak vagy neked hol kínálja fel másodszor is a confirm order opciót, de nekem csak egyszer jött fel.
2021. szept. 4. 11:03
 5/5 anonim válasza:
Szia, tudom több mint egy év után írok, de esetleg megkérdezhetem, hogy megérkezett-e a csomag rendesen? Velem is ugyan ez történt :c
2022. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!