Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rámentem Aliexpress-en véletle...

Bóz zsolt kérdése:

Rámentem Aliexpress-en véletlenül a "confirm order received" gombra, attól vajon megfogom kapni a terméket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Először rendeltem az aliról. Minden ment sorjában,a terméket kifizettem kaptam az üzenetet az eladótól h postára bocsájtja stb... Eltelt pár nap és kaptam az alitól egy értesítést, egy megerősítésről. Megerősítettem és csak most néztem utánna h ezzel azt erősitettem meg h a terméket megkaptam épségben... Most meg pánikolok h megfogom-e kapni a terméket...Ugyvolt hogy megjelent a termék amit megrendeltem és volt alul egy piros négyzet... Az volt bele írva hogy Confirm order Received.. És egy számlálás ment visszafelé... Én meg rányomtam a gombra.Valaki járt már így? Kérlek titeket válaszoljatok ha volt már valaki így!

#eBay #internetes vásárlás #Aliexpress #confirm order received
2015. aug. 12. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg vagy pár napon belül megjön a termék, ha hatalmas mázlid van...


Vagy nem kapod meg a rendelt holmit és a pénzedet sem látod viszont

2015. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kuldtek emailt hogy a postazas megtortent, akkor az uton van es meg kell erkeznie.


De en tuti irnek egy uzit az oldalon keresztul az eladonak, hogy nyoma legyen a rendszerben, hogy ez veletlen volt, sajnalod, es majd visszajelzel uziben ha megjon a termek.

2015. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, kaptam emailt amiben az áll hogy: "Your order has been shipped".. De azonnal írtam az eladónak hogy véletlen nyomtam rá és hogy remélem megérkezik.
2015. aug. 12. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gond mégse!
2015. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!