Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes rozsdás...

Mennyire érdemes rozsdás biciklit venni?

Figyelt kérdés

(Nem tudom melyik kategóriába való a kérdés.)


Biciklit szeretnék venni olcsón és láttam egy 23 ezer forintos hírdetést. Nem a legmenőbb, rozsdás is, de csak munkába járni kéne.

Érdemes lenne megvenni? Lehet kezdeni valamit a rozsdával?



2021. szept. 4. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A smirgli meg a festék csodákra képes.
2021. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van rozsdaeltávolító folyadék (A nevét nem tudom, de a megfelelő üzletben eligazítanak - OBI, PRAKTIKER, vegyi áruk boltjai). Apró szemcsés dörzspapírral (smirgli) eltávolítod a rozsdát, vízzel portalanítod lemosod, száradás után megfelelő színű sprayjel lefested. Ügyelj arra, nehogy sokáig tartsd egy irányba, mert megcsordul. Inkább gyorsan dolgozz és száradás térj vissza oda, ahová kevés ment. Amit nem akarsz befesteni vagy szereeld le, vagy takard be. Ezek általában azonnal száradó sprayek.
2021. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azert ovatosan, egy menet kozben kettetoro vaz csunya balesethez vezethet. Kep alapjan nem lehet eldonteni mennyire korrodalt az anyag, meg kell nezni es utana donteni.
2021. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!