Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen telefonszám?

Ez milyen telefonszám?

Figyelt kérdés
+l6786670184 ezt adták meg hogy hivjam fel, persze nem próbáltam és nem is fogom de érdekelne
2021. szept. 4. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
USA, Atlanta city
2021. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
fel ne vedd ez tutti csaló sajnálom hogy pont téged pc-ztek ki volt már belole nekem is bajom az aszem nemetorszagi volt vagy svájci
2021. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, nem akartam sem felvenni sem felhivni csak érdekelt hogy ez milyen szám
2021. szept. 4. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában pénzt veszek le tőled. A módszert nem ismerem, de alighanem a kredited csapolják meg (ha van kredited).
2021. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ssaa! Értem és köszi!
2021. szept. 4. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit köszönni, apróság.

Minden jót!

2021. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden jót neked is!
2021. szept. 4. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Joe bacsi meghalt amerikaban ... gazdag volt es ezert meg kellett keresni a tavoli rokonokat az orokseg miatt - igy talaltak rad (errol akartak ertesiteni).


Termeszetesen sok penzrol van szo, de az ugyintezes egy kis penzbe kerulne, ha kuldenel parszaz vagy parezer dollart, akkor megtudjak surgetni az ugyintezest :))))))))

2021. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!