Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen telefonszám, ami 2...

Ez milyen telefonszám, ami 2 napja hívogat?

Figyelt kérdés
+36 21 251 1253 már 2 napja csörget, legalább 2x egy nap. Nem vettem fel, mert félek, hogy csaló, vagy spam. 21-es számot még nem is láttam! Tudja valaki, hogy ez milyen szám? Abbahagyja szerintetek, vagy tiltsam le?

2021. júl. 26. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, ha jót akarsz! Legjobb, ha letiltod! Ha nagyon akar, el tud érni sms-ben is, de azt akarja, hogy vedd fel - és ez nem véletlen! NE add meg neki az örömét! Majd elfárad!
2021. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tiltsd le
2021. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2*Sü ***** válasza:
100%

> Ez milyen telefonszám, ami 2 napja hívogat?


[link]


Továbbá:

[link]

[link]

[link]


Ezek alapján közvélemény kutatás.


~ ~ ~


> 21-es számot még nem is láttam!


[link]


„21: nomadikus (nem területalapú) VoIP telefonszolgáltatások”


~ ~ ~


> Nem vettem fel, mert félek, hogy csaló, vagy spam.


Tudni kell, hogy hívás fogadásért nem kell fizetned. Nyugodtan felveheted a telefont, ha egy idegen hív, és nyugodtan leteheted, ha úgy gondolod, hogy neked erre a beszélgetésre nincs szükséged. A csaló nem tud mit csinálni, ha te nem adsz meg adatokat. (Célszerű a telefont úgy felvenni, hogy „Hallo”. Nem kell nevet mondani, aki hív, annak kell tudnia, hogy kit keres. Ha tudja, majd mondja, ha nem tudja, akkor nem kell tudnia.)


Én pl. – ha van egy kis időm – a direkt marketing hívásokat türelemmel végighallgatom. Aztán a végén elbúcsúzok egy „köszönöm, nem érdekel” kíséretével. Ha nincs időm, akkor felveszem, a mikrofont némítom, és félreteszem a telefont. Minél több idő megy el egy sikertelen megkereséssel, annál kevésbé kifizetődő a dolog nekik. Persze ehhez kell az a tudatosság, hogy bármit kínálnak telefonon – árut, szolgáltatást, akármit –, az akármilyen jól hangzik, nem szabad elfogadni. Ha a hívás előtt nem akartam valamit venni, akkor közben se akarjak.


Amit nem szabad – főleg ha nem ismered a telefonszámok felépítését, és az egyes számok jelentését – visszahívni egy idegen számot. Abból lehet károd.

2021. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elegge kesve irok.Engem is most hivott masodszorra.Vegul mit csinaltal?
ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!