Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezhet az, hogy egy szakisko...

Létezhet az, hogy egy szakiskolai tanuló gazdag?

Figyelt kérdés
Ven egy gyerek, akit szoktunk látni. Első ránézésre meg nem mondanám róla, hogy szakiskolába jár, pedig abba jár. Márkás holmik, drága óra, kb. 100.000 Ft-os mobil, jól ápolt külső, beszédre ök normális, nem olyan, aki csak pár csúnya szót tud ismételni, mint a elgtöbb szakis általában meg azt mondják róla, h nagyon gazdagok. Ez lehet? Aki gazdag szerintem eleve nem szakiskolába jár, nem? Vélemény?
2010. aug. 30. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hát attól h valaki gazdag vis leginkább a szülei gazdagok még lehet rossz tanuló.Vagy lehet h ő nem akar azzá a tipikus elkényesztetett gyerekké válni.
2010. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nekem is volt anno egy olyan fiú osztálytársam szakiskolában, aki minden nap tíz ezresekkel járt le a suli büféjébe.
2010. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
JA és olyan barátnője van, hogy fúúú. Szóval gyönyörű a lány. Ezt én nem vagyok képes elhinni, mert ilyen nincs!!!
2010. aug. 30. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:

" Aki gazdag szerintem eleve nem szakiskolába jár, nem? Vélemény?"


Ha gazdagok a szülei, de a gyerek meg buta és/vagy lusta, akkor muszáj neki szakiskolába járni, mese nincs. Simán lehetséges.

2010. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar egyetemre járni! Sőt,egy jó szakmával gazdagabb lehet,mint egy diplomával! Csak ma divat egyetemre járni! A szakmunkásról pedig azt mondani,hogy nem ember.
2010. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!