Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Kiközösítve lenni vagy kiközösítettel lenni?
2021. szept. 7. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utobbi, ha ki vagy közösítve nincs senkid, de ha kiközösítettel vagy (kapcsolat vagy csak simán) attol még neked lehetnek barátaid meg bármi is.
2021. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a kiözösített miatt nem lesznek barátaim?
2021. szept. 7. 20:01
 3/6 A kérdező kommentje:
mert sokan nem szeretik?
2021. szept. 7. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez rajtad múlik, ha a kiközösítettel lógsz csak és mások felé nem nyitsz akkor te is hasonló leszel mint ő. De csak ha nem teszel ellene, ha ettől függetlenül nyitott vagy másokra és barátságos és szót értesz velük akkor nem lesz belőle baj.
2021. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szorongásom miatt könnyebb vele lenni, és sok órán, meg a koleszban is ö a szobatársam.
2021. szept. 7. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha szobatársak vagytok akkor az megint más tészta, de a szorongást a ,,normalis" emberek annyira nem szeretik szóval ezzel csinálni kéne valamit, tudom nem könnyű nekem is volt. De figyelj ha jól megvagytok és tényleg igazi barát akkor nem igazán értem a problémát, egy igaz barát sokkal jobb mint pár jopofizó senki tucat emberek a menő klikkből.
2021. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!