Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnak csinalni, ha erre...

Mit tudnak csinalni, ha erre rajonnek?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, ket honapon belul betoltom mar a 18. eletevemet. A barati tarsasagom boven 18+osok, es sokat jartunk most nyaron bulizni. Mindig megoldottuk a bejutasomat a szorakozohelyekre, viszont igy ahogy tenyleg kozeledek a 18hoz, es utana majd a sajat irataimmal megyek, es eszreveszik, hogy meg csak most toltottem be a 18at, mit tudnak csinalni? Biztosan tudjak ki vagyok, nem atlagosan nezek ki, tehat biztosan felfog tunni nekik.

Marmint itt most a kedvenc helyunkrol beszelek, ahol rengetegszer megfordutnk az utobbi idoben.

Nem szeretnek kioktatast kapni arrol, hogy 17 evesen mit keresek szorakozohelyeken, mikozben szuleim mindegyikre aldast adtak.



2021. szept. 8. 04:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Megmondod, hogy új személyid van.
2021. szept. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

A szórakozóhely nem hatóság. Tk. nem is kérhetnének igazolványt. Legfeljebb azt mondhstják, hogy szemre nem vagy több, mint 15, és nem enged be.

Hogy efdig trükköztetek, nem jelent semmit.

2021. szept. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A mostani helyzetre tekintve mindenkepp elkell kerniuk a szemelyit, es a vedettsegi igazolvanyt, ezaltal mar semmibol nem tart megnezni hogy elmult e mar valaki 18 eves. Tudtommal ezt a 18+os dolgokat eddig is eleg komolyan vettek szorakozohelyeken.

De nagyon remelem, hogy nem lesz ebbol baj, mert meg a szuletesnapomat is ott szeretnem unnepelni

2021. szept. 8. 06:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre előbb kellett volna gondolni. Max. néznek egyet és elkönyvelnek egy ostoba buta hazug libának. Egyébként azért nézik csak, mert ha kimegy egy hatóság ellenőrizni és kiderül, hogy beengedtek 18 év alattit (vagy akit nem lett volna szabad) akkor őket is megbírságolják, sőt akár hetekre-hónapokra be is zárathatják a helyet (volt ilyen nem egy eset). Ha már elmúlsz 18 akkor ez a vesély már nem fenyeget. De ez tényleg egy bunkóság volt részedről, mert az ő megélhetésüket fenyegeted. Ha én ilyet megtudnék örökre kitiltanám az illetőt. Pont azért mert ez nem játék, és ha bukás van akkor ott nagy gondban van az üzemeltető is. Sima kis köcsög vagy.
2021. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Termeszetesen tenyleg nem szep ezzel jatszani, belatom en is. Viszont ne gondold, hogy egyedul en jatszom ki a rendszert. Rengeteg ilyen van, ha nem is az eletkor miatt, akkor ebben az idoszakban inkabb a vedettsegi igazolvany vegett. Barati tarsasagbol szerencsere megvan mindenkinek, es nyaron legalabb kethetente valaki megprobalta elkerni valakiet.
2021. szept. 9. 18:52
 6/7 MIKLÓS18 válasza:
100%
Nem is fognak rá emlékezni,hogy Te lépkedtél be oda 18 alatt!A múlt miatt nem büntethető senki szerintem ilyen esetekben!
2021. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez bárcsak így lenne, elég könnyen felismerhető/megismerhető vagyok. Nem mindennapi a stílusom és a jellem.

De egyébként már nagyon várom, hogy újra ott lehessek, 19-én megyek😛

2021. nov. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!