Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ehez az mondatho...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ehez az mondathoz? - "Majd a fiatal, szep lanyok, rajonnek, hogy a menopasik (vagy f*ckboyok) csak kihasznaljak oket. Es rajjonek hogy a normalis fiukkal kellet volna jarni. "

Figyelt kérdés

Ezt a kerdes azert tettem ki mert egy baratommal beszeltem es elgondolkoztam hogy ez igaz, meg hogy itt vitassuk meg ezt a temat


(Tudom, nincs ekezet, bocsi)


2019. júl. 1. 20:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
42%
Én azért ennyire nem általánosítanék. A legjobb haverom is ilyen menőpasi, és általában nagyon kevés embernek nyílik meg igazán. De ha megnyílik, akkor látják hogy nagyon rendes emberileg. Én is jártam f*ckboyokkal, és tényleg vannak benne nagyon erős esetek. Van akivel tényleg megbántam hogy jártam, de van akivel mai napig nagyon jóban vagyok...
2019. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
#1: A te rossz ízlésed nem indok.
2019. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hat nem az osszes hasznalja ki a lanyokat, szoval


Csak mint az elottem levo mondta megnyilni nemfognak vagy idk felnek talan (ezt tapasztaltam eddig)


Es ezt nemtartom igaznak

2019. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
86%

Nem tudom mit találsz a válaszomban "indoknak".

Amúgy ez olyan kb, mintha azt mondanád, hogy nem jársz egy okos pasival, mert biztos unalmas, meg folyton tanul. Minden embert nem sorolhatsz be egy csoportba, amire "ráaggattak" egy nevet. Amúgy attól hogy menő egy pasi, attól nem biztos hogy f*ckboy. És ez fordítva..

1-es voltam.

2019. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Ezzel ket gond van szerintem:

Az elso szerintem nyilvanvalo,a masodik-amit en velek felfedezni- hogy ezzel mindenki tisztaban van,de a lanyok tovabbra is buknak az ilyenekre mert ha valakinek meno pasija van akkor o is meno,es sztem nem ritka h egy lany osszejon egg menovel,es jar vele csak azert mert az adott alak meno es ha egyutt vannak akkor es ot is minositi menonek. Tudatalatti az ilyesmi...nehez magadon eszrevenni,de nem lesz boldog parkapcsolata az embernek mig Ezen kriterium alapjan keres maganak pasit-ami nem ritka!! Johet az utalatozon :)

2019. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

A fuckboy lényege,hogy kihasználja a lányokat, válaszolók,ti itt fogalomzavarban szenvedtek.

Mondjuk ezek a válaszok jó kis szűrőprogramok lennének a való életben :)

Én mint udvarias, művelt fiú tudnám,milyen lányokat kell kerülni.

2019. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mindenki tudja mit jelent a fuckboy


Csak a a kerdezo a “menopasit” is hasznalta


Ami egy fiut jelenthet aki jol nez ki:))

2019. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem mese hanem valóság, itt nincs happy end..
2019. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasikért képesek összeverekedni is a lányok.

Én is láttam már ilyet.

2019. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem minden menő pasi fuckboy, és nem minden fuckboy marad örökre az.

Hadd meséljek el nektek egy szerintem szép és IGAZ történetet.

Van egy osztálytársam, legyen a neve Dávid.

Nos, Dávid ad magára, eljár edzeni, a teste kidolgozott, lazán de mégis stílusosan öltözködik, összefoglalva jól néz ki. A legtöbb lánynak ő az a srác, akire a nyálát csorgatja de nem járna vele, mert egy kicsit taszítja is a dolog.

Na most, ez a fiú az első gimis évünk elején azzal menőzött, hogy ennyi meg annyi csajt megdugott. Nyilvánvalóan a szexért volt velük egy rövid ideig. Azt sajnos nem tudom hogy a lányok ehhez hogy viszonyultak, de nem gondolom hogy eltitkolta volna a szándékát, legtöbbször más szituációkban is elég egyértelmű a srác.

Nyugodt szívvel hívhatjuk a kinézete, a viselkedése és a múltbeli tettei alapján fuckboynak.

Ez egészen addig így is volt, amíg meg nem ismerkedett Eszterrel. Most, hogy együtt vannak, mióta ismerjük sose látszott ilyen boldognak. Kiderült hogy ő az első igazi barátnője, és csak rá kell nézni, és máris látni a lényeget.

Szerelmes és ez nála ezt az életmódot gyökerestül megváltoztatta.


Szóval kérlek, ezt jegyezzézek meg, az emberek változnak. Ennyit a fuckboyról.


Ami pedig a kérdést illeti, nem biztos hogy megbánja az adott lány azt hogy egy ilyen fiúval volt. Simán előfordulhat hogy egy lánynak is ilyen szándékai és igényei vannak. Hogy nem akar komoly kapcsolatot csak valami könnyedet, és szexet. Mert igen, bármilyen meglepő, lányoknak is vannak vágyaik, van szexualitásuk amit meg szeretnének élni és tapasztalni. Attól még nem lesz ribizli senki sem.

Vegszonak pedig annyit, hogy ha később a lány rájön hogy nem olyan fiúkkal kellett volna kezdeni akikkel eddig tette, azt nem kell megbánni, csak örülni neki, mert onnantól már változtathat.

2019. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!