Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosítvány hosszabbításáért...

Jogosítvány hosszabbításáért kell fizetni, ha kormányablakba megyek miatta?

Figyelt kérdés

Hamarosan lejár a jogosítványom.

Azt tudom, hogy a háziorvosnak kell fizetni, hogy megcsinálja az alkalmasságit.

Azt hallottam, hogy ha kormányablakban intézem a többit, akkor fizetni kell érte, de ha ügyfélkapun keresztül, akkor ingyenes.

Viszont a fotó meg az aláírás miatt mindenképpen be kell mennem a kormányablakba, szóval kb tök mindegy, hogy itt vagy ott intézem.


2021. szept. 8. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nemrégiben csináltattam meg a hivatalban. Azt mondták, mivel kerületi lakos vagyok, és aláírtam, hogy elfogadom az elektronikus feldolgozást, ezért ingyenes. Estefelé voltam ott, reggel jött az sms, hogy mehetek is érte (Budapest, peremkerület).
2021. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A menyemnek tegnap csinálták a jogsiját, az unokámnak a személyazonosító igazolványát falujáró kormánybuszban; egyikért sem kellett fizetni. Az okát nem tudja a menyem; nem kérték, hogy fizessen, ő nem firtatta a dolgot. Meglepődtünk, mikor mondta; kártyás fizetésre készült, úgy tudtuk, hogy a buszban nem kezelnek pénzt, csak bankkártyával lehet fizetni.

(A "csinálták" azt jelenti, hogy igényelték a cserét.)

2021. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!