Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megosztottam egy facebook...

Megosztottam egy facebook bejegyzést (?)

Figyelt kérdés

Éppen egy sorozat oldalát nézegettem amikor véletlen rámentem a megosztásra de nem is arra akartam,csak arra figyeltem fel hogy hirtelen bedobta a facebookot hogy megosztva,gyorsan kiléptem meg ki is kapcsoltam a face-t


Ha megosztom ugye még rá kell mennen valamire hogy ok vagy megosztja vagy mégse vagy valami mert akkor ez irtó ciki lenne...



2021. szept. 13. 12:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis nem láttam hogy megosztva csak a sorozat képét a facebookon vagy hogy fogalmazzak
2021. szept. 13. 12:38
 2/4 A kérdező kommentje:

De aztán gyorsan ki is léptem nem mentem rá semmi "mégsé"re se "ok"ra csak a visszagombra


Nem szeretek facebookozni és belépni se szeretek mert láthák hogy fent vagyok és rám írnak

2021. szept. 13. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ah, de zavaros, amiket összezagyválsz.
2021. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezi, hogyan akarod megosztani.
2021. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!