Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lany irtam neki mult...

Gericke2 kérdése:

Van egy lany irtam neki mult honapban, masnap irt. Utana harom hetig nem irt. Harom het utan kiirtatam neki az erzeseimet es masnap rogton valaszolt. Ma is irtam neki es ma mar valaszolt is. Ez most akkor mit jelent/takar maga alatt?

Figyelt kérdés
Amikor eloszor irtam nekinakkor tok atlagosat ortam es a harom jet alatt tobbszor os irtam neki es semmi, de akkor is kozomboset amikor meg kitartam asziven akkor rogton

2021. szept. 13. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Add meg a telefonszámát és megkérdezem tőle.
2021. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha mindvegig kozombosen valaszolt te is kozombos vagy neki. Nem akar toled semmit, de talan nem szeretne leirni, mert gonfolja megvantana
2022. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha veszel egy helyesírási szótárt, és abból írsz neki, akkor lehet, hogy értékeli majd, hogy tudsz írni, és komolyabban vesz.
2023. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!