Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki milyen gondolatokkal zárja...

Ki milyen gondolatokkal zárja a mai napot és hogyan készül másnapra, illetve a hétvégére?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Főzöm a bablevest, jó illata van. És a napot finom étellel zárni mindig jó. ;)
2021. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A bablevest azt én is nagyon szeretem. Kifejezetten kellemes a közérzetem az elfogyasztása után.


Nagyon jó fehérje forrás és jót tesz az emésztésnek is.

2021. szept. 16. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd gondolok rád, miközben eszem. :)
2021. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem azt a pajkos mosoly jelet odabiggyeszteni én is. :)


Na, mindegy. Utólag pótoltam.


Érdekes humorod van 1-es válaszoló. :)

2021. szept. 16. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
A mai napot a szokás szerint fejezem be. Ugyanígy a holnapi napra való készülés. Hétvégén kerti piknik lesz barátoméknál. Rossz idő esetén a lakásban "piknikezünk".
2021. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a nap lezárását a megfelelő mennyiségű gyakori kérdésre történő válaszolás jelenti, a hétvégére meg alvással készülök.
2021. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök h letelt. Holnapi, azaz a mai is undorító lesz.
2021. szept. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap végén az ágyban fekve végig gondolom, hogy milyen jó dolgok történtek velem aznap. Még ha borzalmas napom is volt, azt vallom, hogy nem minden csak fekete vagy fehér, igenis vannak apróbb jó dolgok is, csak észre kell venni, sokéle szempontból megnézni egyes dolgokat. Így tekintem végig a napomat, az éppen kétséges dolgokat pedig végigfuttatom, hogy milyen lenne, ha úgy alakulna ahogy én szeretném. Így poztívan és bizakodva fekszem le aludni, valahogy mindig megadja a jó hangulatot. A következő napomat, a hetemet, teendőket még lefekvés előtt nézem át, a telefonos jegyzeteim, és a határidőnaplóm nélkül "élni sem tudnék". Nagyon fontos nekem a szervezettség, bármekkora káosz is van, mindig segít rendezetten, rendben látni a napjaimat, heteimet. A követkeő hét megtervezése mindig vasárnap este zajlik, amikor a következő hétre vonatkozó teendők már nem jöhetnek váratlanul. Ez a fajta rendezettség is nagyon sokat segít a mindennapok nyugalmának elérésében.
2021. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!