Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az van ráírva az igazolványra,...

Az van ráírva az igazolványra, hogy az érvényességi ideje 2023, akkor ez azt jelenti, hogy 2024 01.01-én fog lejárni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha személyiről van szó, akkor azt jelenti, hogy a 2023. évi születésnapodig érvényes.
2021. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úgy van, ahogy a kérdésedben írtad.

Ha csak évszám van megadva, akkor az adott év utolsó napján még érvényes, a következő napon már nem.


(Ahogyan, ha csak év és hónap van megadva, akkor az adott év adott hónapjának utolsó napján még érvényes, a következő napon már nem.

És ha év, hónap, nap van megadva, akkor az adott év adott hónapjának adott napján még érvényes, a következő napon már nem.)

2021. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. szept. 17. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy az 1.és a 2. válaszoló is 100 pontot kapott, pedig nem ugyanazt írták az érvényességről. Szerintem a 2. válaszolóé a helyes.
2021. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

// ssaa nevű felhasználónak

Miért gondolod, hogy az értékelések helytállók?

• Itt miért 100%-os a teljesen rossz 1., 2. 4. válasz? https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__1..

• Itt miért csaknem ugyanannyira hasznosnak van értékelve az első két válasz, mint a harmadik? Az első két válasz – miközben íróiknak fogalmuk sem volt arról, hogy mi a kérdés – 8-8 hasznos értékelést kapott: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1134956.. //

2021. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ezen akadtam ki én is, amiket belinkeltél.
2021. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a pontozás olyan mint a like, faszverés kinek van több, csak annyira értelmes mint a kitalálója!
2021. szept. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!