Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségi mennyire nehéz?

Matek érettségi mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Most 9.-es vagyok gimnáziumban. A magyar, töri, nyelvi érettségkitől egyáltalán nem tartok, még talán várom is őket, de a matek már most kiborít.

Olyan helyen fogok tovább tanulni, ahol az érettségit nem veszik figyelembe, szóval teljesen jó nekem egy kettes matek is. A képességeim alapvetően elég jók lennének, de egyszererűen gyűlölöm az egészet olyat szinten, hogy kilencedikes létemre itt idegeskedek miatta. :DDDD

Sok ismerősöm mondta, hogy ha kicsit gyakorlok rá, meg megoldom az előző évi feladatlapokat akkor 3-as tuti megvan, de valahogy nem nyugtattak meg :)))


Szerintetek mennyire nehéz elérni a kettest, vagy mondjuk olyan 30%-ot, ha jók a képességeim, elképesztően figyelemzavaros vagyok és átnézem az előző évi feladatlapokat??



2021. márc. 1. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit értesz "elképesztő" figyelemzavar alatt. Ha a tanulmányaid során tudsz hozni egy stabil hármast, akkor az érettségi is meglesz.
2021. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
A középszintű matekérettségit fejlettebb csimpánzok is meg tudnák oldani
2021. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak annyit, hogy annyira utálom a matekot és annyira unalmasnak tartom, hogy nagyon nehezen tudok koncentrálni rá.
2021. márc. 1. 11:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat :))
2021. márc. 1. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Én most kilencedikesként, gyakorlás nélkól is meg tudnám oldani egész jól.
2021. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!