Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a következ...

Miért mondják, hogy a következő reklám megnézését 12 éven aluliaknak nem ajánlják?

Figyelt kérdés
Főleg, hogy abban a reklámblokkban az első egy kinder bueno reklám volt. De a többinél se láttam olyat, amit korhatárhoz kellene kötni.

2021. szept. 18. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékos kormány által hozott még fogyatékosabb törvény szabályozza, hogy mely reklámot mely korosztály tekintheti meg.
2021. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekvédelmi törvény miatt.

Annyit tehetünk, hogy a népszavazáson a médiás kérdésre igennel szavazunk (vagy már nem tudom, hogy hangzik pontosan a kérdés, a másik opcióra, mint amit a kormány akar).

Talán még az EU-s pénz is megérkezne. És nem lennének frusztráltak szegény gyerekek, hogy miért nem való nekik a kinder bueno.

2021. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bürokratikus farokméregetés! Ezzel akarja kommunikálni az éppen aktuális kormány, hogy bárhová elér a keze, bármit megtehet bárkivel! Hülyeségre mindig van anyagi háttér és ember, - normális dolgokra viszont egyre kevésbé. Tegye fel a kezét, aki ott fog ácsorogni minden reklámblokk alatt azt ellenőrizni, hogy ki, milyen reklámot nézhet meg egy olyan lakásban, amelyikben egyetlen tévét használnak négyen! És tegye fel a másikat is, ha foglalkozik ezekkel az intelmekkel! Aki idáig eljutott, az így is maradhat - végelgyengülésig! Köszönöm a részvételt!
2021. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek a csúcsa az volt számomra, amikor a 6 éven aluliaknak nem ajánlotta a Kossuth rádió egy műsor megtekintését. Mit gondoltok, milyen műsor következett? Ha éppen nem hallottátok, akkor most megtudjátok. Az ESTI MESE következett. Ezt két alkalommal is hallottam az esti mese előtt.

Én még Jancsi és Juliskán, a Vasorrú bábán stb. nőttem fel és megvagyok (talán emberré is váltam).

2021. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen hibás rendelkezésből adódóan programszámokká minősültek a reklámok és ezért kell azokra is korhatár. Senkinek eszébe nem jutott kijavítani.
ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!