Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap lesz az első napom...

Holnap lesz az első napom gimibe és parázok mint állat. Hogy közelítsem meg az embereket?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először gimibe.Az a legszarabb hogy ők már voltak gólyatáborba amire én nem tudtam elmenni.Ott már biztos összeszoktak.
2010. aug. 31. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugynaez a helyzet velem is,rohadtul félek:S és nekem mindig is gondjaim voltak a beillszkedéssel:(
2010. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, hogy hogy közelítsd meg az embereket, nem tudom megmondani (visszahúzódó vagyok, soha nem ment), de azt el kell mondanom, hogy nálunk hogy volt ez a gólyatáborral. Én elmentem, de nem tudtam igazán közel kerülni senkihez - akivel valamennyit beszéltünk, később vele sem lett semmi nagyobb kapcsolatom. Viszont azt vettem észre, hogy a viszonyok eléggé megváltoztak. Akikről a gólyatáborban azt gondolta volna az ember, hogy milyen jóban lesznek, négy év után gyakran már egymáshoz sem szóltak. Voltak, akik később csatlakoztak az osztályunkhoz, mégis beilleszkedtek. Szóval, szerintem a gólyatábor nem mindig jelent behozhatatlan hátrányt, év közben vagy az elején is nagyon jól lehet ismerkedni. Ez ne riasszon el semmitől.
2010. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedek nehezen:) legalábbis eddig mindig ment csak most valamiért félek
2010. aug. 31. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár az én első napom tíz éve, két napja volt, az kell mondanom, és tapasztalatból, hogy, no para! Add önmagad, ne szorongj, a többieknek is ugyanúgy ez az első napja. Mindegy ki mellé ülsz első nap, mert úgyis lesz pár osztályfőnöki óra, ahol megkapjátok az órarendet, házirendet. Kezdj beszélgetésbe pár emberrel, milyen zenét szeretnek, hova jártak eddig, esetleg véleményt az iskola berendezéséről. Az ilyenből jó beszélgetések kerekedhetnek. (én vonaton is szoktam ismerkedni)
2010. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne aggódj, ők semennyire sem szoktak még össze, azon kívül, hogy volt egy pár közös élményük már. Biztos, hogy nem fognak "kitagadni", vagy hasonló. Ők ugyanannyira meg vannak illetődve, mint Te, csak nekik most az iskolát, neked pedig az osztályod, és az iskolát kell megszoknod. Biztos vagyok benne, hogy menni fog. :)

18/L

2010. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!