Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy nő azt...

Mit jelent, ha egy nő azt mondta nekem hogy olyan vagyok akár a Rózsa Sándor?

Figyelt kérdés
Megnéztem és eléggé hasonlítok a tévé sorozatban szereplő Rózsa Sándorra. Ezt akarta jelenteni?

2021. szept. 25. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez akkora hülyeség, hoyg csak ö tudná megmondani, mire gondolt!
2021. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem, szerintem azt akarta jelenteni, hogy épp most volt lent a közértben de elfogyott a parizer, ezért inkább elutazik holnap Máriapócsra, meglátogatni a beteg unokahúgát.
2021. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van-e lovad? Ugratod-e?
2021. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1es

Hát igen. Látszott is rajta hogy zavarba jött a saját hülyeségétől. Kissé szórakozott péntáros hölgy. Előfordult már többször is hogy viccelődik a vevőkkel.

2021. szept. 25. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem Rózsa Sándorra hasonlítasz, hanem az 50 évvel ezelőtti Oszter Sándor színészre. Aki akkor sem hasonlított, és azóta sem hasonlít Rózsa Sándorra. Ezért, te sem.

Azért jött zavarba, mert rádöbbent, hogy ez bonyolult lesz számodra.

2021. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös

Pedig én úgy tettem, mint aki veszi a lapot.

Egyébként mindig is tudtam ki a valós személy, meg hogy készült a betyár életéről egy filmsorozat. Csak rá kellett keresnem kire/mire gondolhatott.

2021. szept. 25. 14:44
 7/8 anonim válasza:
Elhajtottad a marháit?
2022. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra kérdező, hogy téged is el fognak kapni a zsaruk, mint ahogy őt a pandúrok....
2023. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!