Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már megint nem enged vissza a...

Már megint nem enged vissza a fiókomba az INSTAGRAM. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Már egyszer eljátszotta ezt velem, de most ismét. Tegnap este posztoltam egy képet (teljesen szabályos, semmi rossz nem volt a képen ami miatt lehetne ezt) és ma reggel már azzal fogadott amikor megakartam nyitni az alkalmazást, hogy valaki próbálkozott belépni a fiókomba ezért kijelentkezett magának. Eddig nem is lenne semmi probléma,de... Beírom a jelszavam, a hitelesítő kódom, minden rendben... És átdob egy olyan ablakhoz, hogy adjam meg a telefonszámom... Oké... Megtettem... De az a kód aminek jönnie kéne sms-ben, nem jön. Múltkor is ugyan ez volt a baj és új fiókot kellett létrehoznom akkor is. Kezd unalmas lenni, hogy havonta el kell ezt játszanom és előről kell kezdenem az egészet.

Kihez lehet ilyen problémával fordulni vagy mit lehetne tenni?

Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!:)



2021. szept. 27. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem évi 2-3 alkalommal eljátssza. Semmi kártevő a gépen. Mindig csak 1 gépről jelentkezek fel. Semmi szabályszegőt nem rakok ki.


De már megszoktam. Fosbúk, Insta, Gyakori, ... mind ezt csinálja.

2021. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!