Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudnám a barátnőmet...

Mivel tudnám a barátnőmet észhez téríteni, hogy hagyja el a pasiját mert nagyon meg fogja bántani őt?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és a pasija 6 éve vannak együtt és a srác konrétan hallani sem akar eljegyzésről, összeköltözésről, ami nagyon bántja a lányt. Ráadásul mostanám arról panaszkodik, hogy a pasi lányok profilját nézegeti, bár ő állitja, hogy jól bánik vele a srác. Nekem viszont az a véleményem, hogy a srác hamarosan le fog lépni, vagy megcsalja és nem szereti ő igazán. Mégis hogyan tudnám őt észhez téríteni, hogy jobbat érdemel. Szerintem a srác nem gondolja vele komolyan, ha még ennyi év után sem akar semmit vele. A lány viszont teljesen odavan érte és tudom, hogy nagyon összetörne, ha szakítana vele. Pl. mikor társaságban voltunk a palija ilyenkről beszélt vele, hogy neki lennének egyéjszakás kalandjai, ha szakítanának és láttam, hogy mennyire rosszul esett szegénynek. Hogyan tudnék segíteni neki?

2021. szept. 27. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ki belöle, ha netán otthagyja a barátja, akkor állj mellette.
2021. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én csak neki akarok jót, én így is mellette állok, de úgy gondolom, hogy nagyon elveszi az önbizalmát a srác és ez csak egyre rosszabb lesz szerintem. Meg 6 év már házasságból is sok, helyette élvezhetné az életet.
2021. szept. 27. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, te jót akarsz, csak ezt ö nem látja be, legfeljebb összevész veled. Meg ez az ö párkapcsolata, ebbe senki kivülállónak nincs beleszólása. Ha megkérdezi a véleményedet, akkor elmodnhatod, elötte ne!
2021. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérdezte már és mikor elmondtam se vette figyelembe. De ugye nem én látom ezt rosszul?
2021. szept. 27. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
NEm tudom, mennyire látod jól vahy rosszul, az önmagában nem jelent semmit, hogy nem jegyzi el vagy nem veszi feleségül, a többi inkább negatív. De ha már egyszer figyelmeztetted és nem vette figyelembe, akkor megtetted, amit tudtál, a többi nem a te dolgod.
2021. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem a te dolgod!
2021. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nalad minden rendben otthon, hogy ennyire tudsz mas eletevel foglalkozni?
2021. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem egy ilyen barátnő tette tönkre a házasságomat. Jó lenne ha a magad dolgával törődnél és nem szolnál bele mások életébe. Neked milyen érzés lenne ha a barátod egyik barátja ugyanezt csinálná veled?
2021. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!