Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázza nekem...

Valaki elmagyarázza nekem Louis Tomlinson családját?

Figyelt kérdés
Eléggé belezavarodtam és nem értem hogy hogy vannak a testvérei és kitől. Légyszi valaki mondja el úgy hogy mit tudom én az anyja együtt volt xy-nal akitől megszületett yz. Aztán összejött yx-el és megszületett ő. Remélem érthető. Köszönöm 😊

2021. szept. 28. 17:22
 1/1 anonim válasza:

Igen, valóban kicsit zavaros, de megpróbálom egyszerűen és érthetően leírni. :)

Louis biológiai apját Troy Austin-nak hívják, de még Louis csecsemőkorában a szülők elváltak, és azóta Troy-nak új családja van, köztük egy lánya Georgia Austin, aki így Louis féltestvére apai ágon. Lou anyja, Johanna Troy után megismerkedett Mark Tomlinsonnal (az ő nevét vette át Louis is, a születési neve Louis Troy Austin volt) akitől született négy gyermekük Lottie, Felicite, és az ikrek Daisy és Phoebe. 2011-ben azonban különváltak az útjaik, ezután ismerte meg Dan Deakin-t, akivel 2013-ban összeházasodtak és megszületett a második ikerpár Ernest és Doris.

Itt egy ábra is, ami jól szemlélteti a családfát:

[link]

2021. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!