Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma buktam meg másodszor a...

Ma buktam meg másodszor a forgalmi vizsgámon .. iszonyatosan ideges voltam..van meg esély hogy letudok vizsgázni??Van ötletetek hogy mivel lehetne a stresszt csökkenteni?? Most úgy érzem sose lesz jogosítványom…

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 19:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Én harmadszorra mentem át. Az elsőnél átmentem a szembesávba, a másodiknál védett úton megálltam minden sarkon, hogy jön-e jobbról valaki. Harmadikra simán ment minden. Jól megtaláltam az egyensúlyt az óvatos és a határozott vezetés között, éles voltam, minden flottul ment. Beszéld meg az oktatóddal, hogy mit csinálsz rosszul és min kell javítani. Előbb-utóbb menni fog, ne stresszelj rá.
2021. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátom mérnök unokája is harmadikra csinálta meg. Utaztam már vele: szuperul vezet Budapesten.

Ne izgulj.

2021. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem ajanlom hogy nyugtatot vagy valamit beszedj, inkabb igyal egy nyugtato teat.

Komolyabbra forditva: en negyedszerre mentem at. Az otodik bukasnal mar pszichologushoz kuldik az embert, de ez ritka.

En azt gondolom, hogy direkt buktatnak meg sokszor, mindenbe belekotnek, hogy legyen indok a bukasra. Azert csinaljak, mert kifizeted az ujabb es ujabb vizsgadijakat, valamint bizonyitast nyer, hogy a munkajukra szukseg van, hiszen tessek megnezni, mennyiszer kell vizsgaztatni. Mondjuk ugy, hogy akinel latjak, hogy ideges es aprokat hibazik, azokat csapoljak le anyagilag, es majd az utolso lehetosegnel atengedik, amikor is a sok kudarcelmeny utan meg te fogsz halat erezni emiatt.

En nagyon rossz velemennyel vagyok a mai jogositvanyszerzesi procedurarol, a vizsgazok kiszipolyozasa zajlik, amihez mindenki asszisztal az autosiskolatol kezdve az oktaton at a vizsgabiztosig. Megkenni nem igazan lehet oket, erre figyelnek es vigyaznak, inkabb csak csinalnak maguknak kiskaput, amin keresztul omlik a penz az ismetelt vizsgak miatt.

Szoval ha ez vigasztal kicsit, at fogsz menni elobb-utobb, csak meg elotte lehuzzak rolad az utolso bort is.

Aztan ha megvan a jogsi es vezetni fogsz, ugyis mindent ugy csinalsz, ahogy neked jo. En pl nem lattam meg olyat, hogy reggel vki beul a kocsijaba, de elotte korbejarja, ellenorzi a lampakat, meg indulas utan fekprobazik... ez egyszeruen nem eletszeru. Tul kell esni a vizsgan, es utana nem piszkalkat senki az ilyenek elmaradasaert. Meglesz, ne aggodj :)

2021. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen egyet értek a 3. válaszolóval, de bizonyítani nem tudom. Az általam fentebb említett esetben is hasonlóan járta meg az illető vizsgázó.

Valami apróságért kidobták a vizsgáról.

Hallottam, hogy feltételezhetően hasonlóképpen működtek a nyelvvizsgák is. Most már talán nem.

2021. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
#4 A nyelvvizsgáknál van verseny a különböző központok között, így nem éri meg túl sok embert megbuktatni, főleg nem jogtalanul. Ennek ugyanis hamar híre megy, és sok vizsgázót elbuknak.
2021. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van!Menjél végig,az elsőn,azután a másodikon.Valld be magadnak,hogy ez jó volt,ez is jó volt,ezt meg elrontottam,meg azt is elrontottam.Tehát,ha tudod,hogy mit rontottál el,azt ki tudod javítani.Magaddal,lehetsz annyira jóban,hogy akár hangosan is kimondjad,hogy ezt faszán megcsináltam,meg ezt is,ezt meg elkúrtam,ezt is,nem kicsit,nagyon,ezt meg megint faszán megoldottam.Esetleg keresel olyat akiben bízol,aki elmondja,mint a filmeken:bízom benned,meg tudod csinálni.Így,tehát,belehúzol,megcsinálod.
2021. okt. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem két méter után buktál meg. Így hát meríts erőt abból, hogy mennyi mindent jól csináltál! Ami pedig hiba volt, arra fokozottabban figyelj a vezetési órákon.


Sok sikert! :)

2021. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyá egy felest!
2022. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!