Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem működik a mobilnetem?

Miért nem működik a mobilnetem?

Figyelt kérdés
Xiaomi redmi telefonom van. Mindent kipróbáltam, de sehogy nem működött. A lefedettséggel nincsen semmi baj. Van valami tippetek?

2021. okt. 1. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
APN-t allitsd be
2021. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem van egy tippem, hogy mi lehet a baj, de nem biztos, hogy ez nálad is a probléma, mindenesetre velem csúnyán ki baszott a Telekom szeptember elején!

Feltöltőkártyás vagyok, és nyáron megcsináltam az adategyeztetést.

Erre 12-én kelek fel, nyitom ki a telefont, és semmi.

Se net, se hívás, se sms, semmi.

Még a Telekomot se tudtam felhívni.


Be tudtam lépni az online ügyfélszolgálatra, és látom, hogy az adategyeztetést 11-én meg kellett csinálnom. És így fogom a fejem, hogy mi a fene? Már júliusban megcsináltam egyszer, most akkor mi van?

Na mindegy, megcsináltam újra az adategyeztetést, ami sikerült is, de a 10000 forintos korlátlan net csomagom elveszett, amit akkor vettem, egy héttel a sztori előtt!

Ekkor már fel tudtam hívni őket, és fel is hívtam, hogy mi újság van ilyenkor, mert én már nyáron egyeztettem adatot, és ettől függetlenül ők letiltották a kártyámat, és elvették a korlátlan netemet, amiért egy kissebb vagyont kiperkáltam egy héttel ezelőtt (És nem egy hétre vettem a mobilnetet, hanem 30 napra).

Azt mondta a csajszi, hogy valami rendszerhiba van náluk, és ezáltal törlődött az adategyeztetésem (Meg még sok másik emberé).

Hát mondom basszus, akkor most kapcsolják vissza a mobilnetet, vagy adják vissza az árát, vagy legyen valami, mert a hiba nem az előfizetőtől ered, hanem a szolgáltatótól! Mert azért 10000 forint nem 100 forint!

Szóval a csajszi elkezdett ott nyomkodni valamit, egy fél órát nyomkodta a gépet, és azt mondta, hogy továbbította a hibajelentést az illetékesekhez, és valószínűleg vissza fogják tölteni a szolgáltatás árát.

Ez a hívás volt hétfőn, és én a pénzt péntek délután kaptam vissza, meg egy elnézést kérő SMS-t.


Szóval ha Telekomos vagy, akkor a hibát a Telekom balfaszkodása is okozhatja.

2021. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elfogyott mobiladat?
2021. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy amióta megvan a kártya azóta nem is müködött. Hiába töltötem fel vagy csináltam vele bármit. Köszönöm a kemmenteket. Felhívom majd a szolgáltatót.
2021. okt. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!