Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van a Huf-Eur fizetés?

Hogy van a Huf-Eur fizetés?

Figyelt kérdés

Tegyük fel rendelek a nike oldaláról egy cipőt. Szállítanak Magyarországra, de az összeg Euróban van megadva. Kártyával fizethetem rendesen vagy külön Eurót kell tennem rá?

Nem rendeltem még online és a munkatársaim összezavartak.



2021. okt. 1. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kartyas fizetesnel a bankod automatikusan valt, semmit nem kell kulon intezni hozza.


De azert hadd keddezzem meg, pontosan melyik oldalrol is rendeltel?

2021. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször is ellenőrizd át, hogy valós oldalra utalsz-e, mert rengeteg a hamisítvány, átverés oldal, főleg a ruházat fronton. A fizetés úgy van, ahogy az első hozzászólásban írják.
2021. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nike. Azért ezt a példát hoztam fel:)

Valósnak biztos valós, a fizetési dolgokban nem voltam biztos.

2021. okt. 1. 18:31
 4/10 A kérdező kommentje:
És köszönöm!
2021. okt. 1. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hivatalos nike.com oldalról van szó, akkor nyilván oké. De mindenféle kamu oldalt létre lehet hozni különböző fantázinevekkel és domainekkel, pl. "olcso", "akcios", nike.pro, club, vip, ru, stb., ahol egy sima webshop design sablon ki van töltve néhány akciós termékkel. Az ilyen átverős sablon oldalak nem gagyi kinézetűek, be van építve bennük minden ami kell egy online fizetéshez, csak épp a pénzedért nem kapsz semmit.
2021. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És van olyan oldal ami valós és tudnék Nike-t rendelni onnan? Mármint ahol olcsóbb lenne.
2021. okt. 2. 11:13
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tehat kene egy oldal, ami a gyarto sajat arai alatt adja az eredeti termeket...? Hat persze hogy van! Ebay-en annyi, de annyi 'eredeti', es nyilvan olcso termek van, pont mint Wish-en meg Aliexpress-en meg Shein-en...
2021. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hülyeséget kérdeztem hülyéktől és nem is tőlük vártam választ:) Rengeteg olyan oldal van ahonnan az ismerőseim rendeltek már nike-t, adidast, stb. és elvileg eredeti volt, olcsóbban. pl. ecipő stb. Én feltettem egy kérdést lehet normálisan is válaszolni nem csak mint egy alja ember:)
2021. okt. 2. 13:41
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Na, hat ha ilyen sok okos ismerosod van akik 'elvileg' eredetit meg 'elvileg' olcsobban vasarolnak, miert nem oket kerdezgeted?
2021. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mert nem tudom mi valós:) a playersroom is valós, onnan már én is rendeltem és nem értem

miért kell parasztkodni:) Egy kérdést tettem fel kedvesem

2021. okt. 2. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!