Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen betegseg?

Ez milyen betegseg?

Figyelt kérdés
Mar lassan 2 hete kezdodott hogy en nem merek semmit csinalni igy ertve hogy a baratnom tolt cigit nem merem elszivni mert felek hogy megmergezte vagy nem merek ugy poharbol inni ha nem mosom at 100 szor,vagy pl most is ittam zacskos kakaot ami bontatlan volt es alig mertem meginni mert feltem hogy utanna tortenik valami vagy mergezett ennek mi a neve vagy csak en vagyok ennyire idiota????
2021. okt. 1. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Üldözési mánia egy formája lehet. Valami csak kiváltotta két héttel ezelőtt, ha előtte nem volt. Ha magától a mérgezéstől félsz, akkor toxikofóbia.
2021. okt. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszihológus, pszichiáter felkeresését javaslom, Paranoia, vagy ahogy írták is, toxikofóbia lehet.
2021. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!