Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyám?

Miért csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés
Apukám hetelt, és hetelni is fog, tehát üzleti dolgok miatt meg stb, ezert mindig csak 1 hétbe, 2szer járt haza szombaton, és vasárnap, amíg anyummal vagyok,egyedül, normális nő, kedves, hülyéskedik, nem szól be, nem kötekszik, ha meg itt van apám, teszi magát, nem bír magával szó szerint, kötekszik, bunkó, nem "viccelhetek" rosszabb mint egy 14 éves kislány ilyenkor, anyámat még nem utálom, de apámat igen, multkor megkérdeztem a fiu unokatesomtól, hogy a mostani barátnőjével mit beszélt, meg hogy, hogy van a barátnője,meg stb (lány vagyok) és elkezdi mit kérdezgettek ilyeneket, meg mitt érdekel engem, meg hogy bolond vagyok,"nem lehet velem bírni, fogyatekos vagyok" meg minden ilyen,multkor én meg a neném vicceltünk hogy ráírunk az unokatesom barátnojere, és elintezuk, mert nem írt vissza az unokatesomnak (mind ezt, viccbol, nevetve) és szó szerint ránk kiabált apám, hogy fogyatekosok vagyunk mitt akkartok ti írogatni,meg hogy nem vagyunk komplettek.. igazából mindig ezt csinálja, képes leéget bárhol, bármikor, es nekem ebbol mar nagyon elegem van, ha kell elkezd rólam beszélni, idegeneknek, hogy milyen fogyatekos vagyok meg depressziós meg ilyenek, es ilyenkor csodálkoznak hogy be szólok?
2021. okt. 2. 09:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Otthon még leszarom ki hogyan kötekszik velem, de ismerősök előtt elég ciki minden, de én ezt nem értem, hogy tudnak velem veszekedni, úgy, hogy egész nap a szobámba vagyok, senkihez nem szolok, pláne ha apám itt van, nem viccelodok, egy szót se ejtek ki a számon, és egész nap zenét hallgattok vagy filmezek (a szobámba) (a telefonomon) ennyi. és még így is belém kötnek, visszont a leg cikibb mindig az ha társaságba csinálják velem a vitát.. és ilyenkor nem tudom hogy mitcsináljak, hiába nem szólok semmit, valamit mindig láttnak ami nekik nem tetszik, ezert se akkarok veluk nagyon társaságba menni..
2021. okt. 2. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!