Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kihez kellene...

Szerintetek kihez kellene fordulni?

Figyelt kérdés
Mint ahogy mindenki tudja hogy a diákok napi 8-9 ( az én iskolámban van hogy napi 11) órát ülnek az iskolában. Ez nagyon fárasztó és ezután az iskolai nap után ha kell menj magán órára és tanul a másik napra mert természetesen még feladnak egy rakat házit is. Vannak olyan iskolák ahol ezek miatt már csak 40 perces órák vannak. Az én osztálytársaim is benne lennének ebben sőt szerintem még az iskolatársaink is. Szerintetek kihez kellene fordulni hogy nálunk is rövidebb órák legyenek?

2021. okt. 3. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
40%
Amit eddig 45 percben adtak le, most 40-ben fogják. Nem biztos, hogy annyival jobb lesz a helyzet, ha még feszesebb lesz a tananyag leadása csak azért, hogy nyerj 30-40 percet a napból.
2021. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!