Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kávézóban, vagy bármilyen...

Kávézóban, vagy bármilyen helyen ahol pohárból isznak, illene letörölni a rúzst a pohárról?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, csak most elgondolkodtam ezen. Ha rúzsos lesz a pohár, akkor illik magamnak letörölni mondjuk egy zsepivel, vagy hagyjam úgy, hisz úgyis el lesz mosva?

Szivem szerint letörölném, de ha nem szokás, akkor nem akarok bolondnak tűnni 😅



2021. okt. 3. 23:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha ilyen helyre megyek, akkor inkább tartós rúzst kenek fel, de volt már, hogy a szájfényem nyomot hagyott és letöröltem.
2021. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fölöslegesnek találom letörölni. Az okot már megírtad: úgyis elmossák.
2021. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges.

Két- vagy háromfázisú mosogatás kötelező. Az levisz mindet. Nem tudom, mennyire veszik komolyan úgy általában, de komoly bírságot kockáztatnak, ha nem teszik(Most, Covid idején minden előírást kiemelten kellene kezelni).

2021. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Többek közt azért fordult meg a fejemben a kérdés, mert nem 1 ismerőstől hallottam hogy rúzsos poharat kaptak kávézóban, sörözőben, stb. Bár ez gondolom nem annak a hibája aki összekente, hanem aki nem mosta el rendesen? 😅
2021. okt. 4. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, kérdező.

Ha szennyezett poharat hoznak ki, akkor mielőtt innál belőle, hozass másikat a pincérrel (esetleg az interneten híreszteld el, hogy hol és hogyan jártál).

2021. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!