Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki minden reggel,...

Van olyan aki minden reggel, mikor fel kell lemegy egy kávézóba kávézni? És nem az az első h felkell és csinál magának egy kávét. Hanem elkészül és munkába menet kávézóba megy.

Figyelt kérdés

Nem csak itt magyarországon gondolom, hanem akár külföldön.


Nem tudom h jó-e a katekória, elnézést.


2020. okt. 11. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Én am ezt az erdei gyümis hellt szoktam venni az aldiban, sztem jobb mint a kávé. Haverok is ezt isszák suli előtt.
2020. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha így jobban belegondolok, talán ilyen még eddig egyszer sem fordult elő.
2020. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Ha a szálloda kávézója, reggelizője is számít, akkor viszont többször is.
2020. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én magam hell-t iszok, csak álmodó vagyok és jól néz egy történetbe h anglia utcáin kelek fel és lemegyek kávézóban.(tudom anglia teás) Nemtom sztem ilyen régen volt. H kávézóban mentek az emberek.
2020. okt. 11. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd a filmeket a valósággal. A filmekben gyakran látni, hogy a szereplő egy kávézóban felcsapja a laptopját és ott "dolgozik". De a valóságban a normális ember felkel, elkészülődik (kávét iszik), elmegy dolgozni és aztán örül ha este hazaér. Az igaz, hogy régebben pl. a kocsmák is tömve voltak, leginkább azért mert nem volt net+telefon páros, így a kommunikáció csak személyesen működött. De manapság ezek a helyek hétköznap konganak az ürességtől. Egyrészt azért is mert drága másrészt pedig ahogy írtam is, a valóságban nem fog senki mellédülni, rádmosolyogni stb, magyarul megiszod jó drágán a kávédat aztán hazakullogsz. A Rocky című filmben is jól néz ki a történetben hogy hajnal 4-kor felkel és a -10 fokba kimegy X kilométert futni, a valóságban viszont nem szívesen kelnék hajnal 4-kor hogy futhassak -10 fokban (még ha élsportoló lennék, akkor sem).
2020. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: ja-ja, nekem is pont ez jutott eszembe! :)


[link]

2020. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!