Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Szerinte...

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok jól bármit teszek sohase vagyok boldog. Nem is tudom hogy ilyen selejt hogy lehetek. Azt gondololom hogy egy értéktelen ember vagyok akinek nincs értelme létezni. Társaságban nagyon rosszul érzem magam nagyon félek az emberektől. Főleg mostanàban, valahogy úgy érzem hogy én alacsonyabb szinten vagyok. Próbálok barátkozni de nem megy valahogy azt is érzem hogy nincs szükségem rájuk. Pedig annyira jó lenne de valami nem engedi. Kövér és csúnya vagyok. A fiúk nem érdeklődnek irántam ami bizonyítja ezt. Nem tudom mit csinàljak. Sokan ajanlják hogy menjek el pszichológushoz de nem nagyon akarok . Szerintetek?
2021. okt. 4. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy értéktelen. De alacsony az önbecsülésed. Én hasonló vagyok hozzád. Egy nagy 0-nak érzem magam, vannak ugyan barátaim, de alig találkozom velük, sokszor jobb nélkülük, nem igazán hiányoznak. Én járok dokihoz, állítólag panikbetegsegem és szorongasos depressziós zavarom van. Gyógyszert nem szedek, elkezdtem, de sok volt a mellékhatása.
2021. okt. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
rajtam az segitett hogy elkoltoztem egy teljesen masik varosba tavol a regi eletemtol es elhataroztam hogy olyan ember leszek amilyen mindig is lenni akartam.sokkal konnyebb uj kornyezetben megvaltozni,nen itelkezik rajtad senki es rengeteg uj embert megismersz akivel kialakul baratsag stb. amig a szuleimmel eltem enis ugyanugy ereztem ahogy te,semmin nem tudtam es nem mertem valtoztatni masok velemenye miatt stb aztan elkoltoztem,elkezdtem onallosodni es azota boldog vagyok,magabiztos es vegre ugy erzem hogy kezd minden jol alakulni az eletemben:D ha erre nincs lehetoseged akkor dolgozt azon hogy ez sikerulhessen es mindenkepp probalj meg jo baratokat szerezni akik mellett jo kedved van es onmagad lehetsz
2021. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!