Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Böker Magnum Blitz Plain...

Böker Magnum Blitz Plain bicska megéri?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék valami nem túl drága oldara kiugró pengéjű rugós bicskát, és a Böker-ről hallottam, hogy jó márka. A Blitz Plain bicskájuk mennyire jó minőségű? Semmi extrára nem használnám.

A válaszokat köszönöm.



2021. okt. 6. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

10-ért ÉN, ezt venném: [link]


Igen, ez valóban nem rugós. Egykezes.

2021. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

Honnan tudjuk, neked megéri-e?

Nekem például ingyen sem kéne, mert nincs ilyenre szükségem - de ez a te számodra semmi jelentőséggel nem bír.

Egyszerű, mondhatni ócska 440A acél penge, ha a "semmi extra" nálad azt jelenti, hogy nézegetni akarod, meg néha megkenni vele egy vajaskenyeret, arra megteszi - bár felesleges.

Villogni a haverok előtt a rugóskéssel... Nos, arra kiváló, amíg a fakabát meg nem találja nálad diszkóból hazafelé. Mert akkor - mivel kkve - elég nagy szarban leszel.

2021. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, megvetted?
2021. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, megvettem. És eddig szerintem megérte. Igaz, nem használom semmi extrára, de például a papírt úgy vágjamint kés a vajat. (a kezemet is😂).
2021. okt. 31. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!