Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen volt az első tanítási...

Milyen volt az első tanítási napotok? :D

Figyelt kérdés
Bár gondolom nem mindenki tanult, meg vannak akiknek még nincs suli... :D De kívácsni vagyok, úgyhogy várom a válaszokat ^^
2010. szept. 1. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szar.

hideg van.

2010. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma ez a 100. ilyen kérdés.
2010. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz, de ez nem azt jelenti, hogy jó volt. :D Mármint, egyáltalán nem vártam a sulit! És rohadt hideg van, egész nap esett, még mindig. :( Ilyenkor még akár 30 foknak kéne lennie.
2010. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tanulás volt szar, hanem összességében az egész napom, mint mindig. Nem az iskola hibája.
2010. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Reggel felkeltem 6:10-kor,hulla fáradt voltam.

Ránéztem a hőmérőre,10°C akkor megkeresni a nadrágomat.

Elkészültem elmentem.

Fél órát álltunk évnyitó előtt az udvaron,miközben fújt a szél ezerrel.Aztán ujabb félórát az évnyitó alatt.

Utána jöttek a szoksásos dolgok:házirend,új tanárok elmondása,osztályfőnök elvárásai az osztállyal szemben,órarend odaadása,személyi iratok ellenőrzése.

És aztán bejelentette ofő,hogy következő órán matek felmérő írunk.

Basszák meg,első nap ilyennel szívatni minket???

Tavaly is irattak,azt mondták nem kapunk rá jegyet,erre kaptunk..most is azt mondták h nem kapunk rá jegyet,hát kíváncsi leszek rá.


Amúgy meg majd szét fagytam:S


Az ismerősöket jó volt újra látni,de ennyi;)

15/L

2010. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát változó. Ez volt az első nap mikor szakközépbe mentem.

Az évnyitóra 1 órát kellett várni a fagyok hidegben. Utána meg a folyosón vártunk 1 órát immáron az egész osztállyal.

Majd megismertük az ofő-t. Hát rendes csak ne magázna...

Utána jött a feketeleves az angol szintmérő. Mint kiderült olyan orbitális külömbség van köztünk hogy az csak na. (Értsd: Van aki 10 éve tanul angolt, van aki meg most fogja kezdeni.) De egész jól összebarátkoztunk.

2010. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pocséék. .persze jó volt látni az osztálytársakat , barátokat de ennyi. Az órarendünk is szar az idő is szar még jó hogy nem kellett tanulnunk:D
2010. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz. Nem vártam a sulit, g*ci hideg volt, és szar volt kikelni a jó meleg ágyikóból.. de viszont taliztunk újra a spanokkal meg minden szóval elment. Nem volt tanitás. És annyiból jó még hogy mivel 8.osok vagyunk, ezért most mi irányitásunk alatt vannak a folyosók! :) amúgy a továbbiakban meg jó szar lesz
2010. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!