Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy telt az első tanítási...

Hogy telt az első tanítási napod a suliban? :D

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
sz@rul
2010. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
részletezzétek:D
2010. szept. 2. 15:57
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem ez már a második tanítási nap volt..de am mind a kettő szar és unalmas volt
2010. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi végig poénokkal dobáloztunk, végig kacagtuk a 2 napot, bár így telik minden év :D. 18/f
2010. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
miis kb:D rohadtjó volt:)
2010. szept. 2. 16:01
 6/16 anonim ***** válasza:

nehezen és lassan : D Holnap lesz a 3.

Már fáj a hátam.Sok könyv van -.-már kezdek fáradni és alig várom a hétvégét xD

Amugy tök jól elnevetünk bár már előjöttek a beszólogatások és kaptam is kettő : )

2010. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

részletesebben?(1. voltam)

reggel jött meg, bepakoltam a tatyóba és annyi könyvünk van, hogy nem bírtam a hátamra venni a táskát, így két táskát vittem+tornazsák. Beérek a suliba, rögtön kapom a beszólásokat(szopósk.rva és társai), éhes voltam egész nap(nem fért be a kaja a táskába), amikor a 8. óra után végre mehettem volna kajálni a menzára, csak két sz@ros szilvásgombócot tudtam enni, mert ránéztem az órára és hojjoj, 10 perc múlva indul a busz, az állomás pedig a város másik végében van! Futottam mint állat, ja és reggel elfelejtettem övet rakni a gatyámba + még a 20 kilós táskát is húztam magam után. Busz után még rohantam egy kicsit, mire a sofőr végre belenézett a visszapillantóba. Felszálltam, erre nem találtam a bérletem... Gyalog mentem haza, azóta meglett: az egyik táskám legalján volt :S

2010. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
uuh:s:s
2010. szept. 2. 16:19
 9/16 anonim ***** válasza:

4 osztályfőnöki óránk volt:

- házirend ismertetése,

- tűz- és bombariadó (elmondták, hogy mi a teendő),

- ellenőrző kiosztása - kitöltése,

- új órarend -> egy héten 3x hat óránk van :(,

- beszélgetés,

- ültetés.

2010. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Háromnegyed hatkor keltem. Pisiltem, felöltöztem, sminkeltem, megcsináltam a hajam, táskát pakoltam, elraktam a kajám, ittam egy kakaót, fogat mostam, majd lementem a villamosmegállóba, hogy találkozzak egy évfolyamtársammal. :) A villamossal mentünk két megállót, ahol felszedtük még két osztálytársam és két évfolyamtársam. Így hatosban mentünk a suliba. Beértünk, beszélgettünk, pusziszkodtunk a lányokkal. :) Elkezdtődtek az óráink ezután (4 angol, 1 irodalom, 2 tanulásmódszertan). Az angolok jók voltak, bár 3 különböző tanár tartotta őket (2, 1, 1). Az irodalom is jó volt. A tanulásmódszertant viszont végiguntam... :S A hangulat az osztályban végig kellemes volt, a másik osztállyal is jóban vagyunk. Nagyon sokat nevettünk meg beszélgettünk. :)

15/l (9. osztály)

2010. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!